پایگاه خبری هامپوئیل
0

پل روگذر، راه حل ترافیک و خطرات جاده‌ای در عزیز کندی

پل روگذر، راه حل ترافیک و خطرات جاده‌ای در عزیز کندی
بازدید 12

فرماندار هشترود اهمیت ساخت پل روگذر برای ورود و خروج از اتوبان پیامبر اعظم در کنار روستای عزیز کندی را لازم دانست.

فرید قشلاقی، عضو کمیته ایمنی و حمل و نقل و شورای ترافیک شهرستان هشترود، اظهار کرد که متاسفانه در زمان ساخت اتوبان پیامبر اعظم، به ورود و خروج روستاییان و حتی شهر هشترود توجه نشده و مردم برای ورود و خروج از زیر گذرها یا جاده‌های غیر استاندار استفاده می‌کنند که این باعث بروز تصادفات می‌شود.

او بیان کرد که تریلی‌ها و برخی خودروهای سنگین در کنار جاده روستای عزیز کندی توقف می‌کنند و خودروهای عبوری از اتوبان متوجه نمی‌شوند که این موضوع باعث بروز تصادفات می‌شود.

قشلاقی افزود: مسئولین ساخت اتوبان هشترود – مراغه باید از حالا به حال عبور و مرور روستاییان در حاشیه اتوبان جدید توجه کنند تا مردم هم با مشکلاتی در عبور و خروج از مناطق خود مواجه نشوند.

فرماندار هشترود تصمیم به ساماندهی نقاط خطرناک و خط کشی سه خطی در اتوبان پیامبر اعظم، جاده هشترود به مراغه، میانه و قره چمن گرفت.

قشلاقی بیان کرد: عدم روشنایی در اتوبان پیامبر اعظم و حتی در پارکینگ‌ها باعث کمبود دید برای رانندگان می‌شود.

او اعلام کرد که برای کاندیداهایی که تبلیغات خود را بر روی تابلوهای جاده‌ای و در شهر انجام داده‌اند، در صورت وارد کردن آسیب به زیرساخت‌ها یا خسارت به مردم، اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت و شهرداری و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مسئولانه باید هزینه‌ها را اعلام کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *