پایگاه خبری هامپوئیل
0

کارشناس بدون حجاب در برنامه زنده

کارشناس بدون حجاب در برنامه زنده
بازدید 11

در روزهایی که مخالفت با بی‌حجابی سرتیتر سخنرانی‌ها و تریبون‌های بسیاری از سیاسیون است، سیما با آوردن یک تحلیلگر بی‌حجاب به برنامه زنده استانداردها را جابه‌جا کرد.

به گزارش خبرنگار تلویزیونی هامپوئیل، در روزهایی که مخالفت با بی‌حجابی در صدر بحث‌ها و سخنرانی‌ها و تریبون‌های بسیاری از سیاسیون است، سیما با دعوت یک تحلیلگر بی‌حجاب به برنامه زنده، استانداردها را جابه‌جا کرد. این کارشناس که با نام لمیس جید و از سوییس در برنامه حاضر شده بود، البته پیش از این نیز با رسانه‌های اصولگرا ارتباط برقرار کرده بود و حتی در برنامه‌های شبکه افق نیز حضور داشته بود.

کارشناس بدون حجاب در برنامه زنده

لمیس جید، که اغلب به عنوان استاد دانشگاه شناخته می‌شود و نظراتش معمولاً توسط رسانه‌های داخلی استقبال می‌شود، با این حال در رسانه‌های بین‌المللی شناخته شده نیست. گفته می‌شود که لمیس جید، که نامش به تلفظ‌های “لامیس جید” یا “لمیس ژید” هم نوشته می‌شود، ظاهراً شهروند سوریه‌ای و ساکن سوییس است.

به نظر می‌رسد که استفاده از چنین شخصیت‌هایی بدون حجاب توسط سیما، در حالی که همچنان بر حجاب اجباری تأکید دارد، باعث ایجاد ابهامات و استانداردهای دوگانه شود. این نشان از آن دارد که برای رسیدن به هدف خود، سیما ممکن است به هر وسیله‌ای توسل کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *