پایگاه خبری هامپوئیل
0

انتخابات در تهران: تسهیلات ویژه برای رای اولی‌ها و خواهران

انتخابات در تهران: تسهیلات ویژه برای رای اولی‌ها و خواهران
بازدید 9

فرماندار تهران گفت: در انتخابات اسفندماه در حوزه انتخابیه تهران، شعبه مربوط به رای اولی ها، شعبه خاص خواهران و همچنین شعبه ویژه یادمان شهدا در نظر گرفته شده است.

به گزارش هامپوئیل، در جلسه ستاد انتخابات شهرستان تهران که با حضور نمایندگان فرماندار در مناطق ۳، ۴، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۷ و ۱۹ برگزار شد، احمد قیومی اظهار کرد: نیروهای متخصصی که در این دوره از انتخابات استخدام شده‌اند، به صورت مداوم آموزش‌های لازم را طی کرده و با دقت و دقت برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری مطلوب انتخابات را در نظر گرفته‌اند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران افزود: توجه به موضوعاتی از قبیل سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت در انتخابات، که تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، حتماً در نظر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات قرار خواهد گرفت. حامد شایان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، همچنین در این جلسه، با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط نمایندگان فرماندار و مسئولین و اعضای کمیته فناوری اطلاعات در زمینه چینش عوامل اجرایی و همچنین بررسی وضعیت مطلوب آنتن‌دهی شعب در روز اخذ رای، اظهار کرد: برای اولین بار، پیش‌بینی‌های لازم برای تهیه پک‌های اقلام مورد نیاز شعب اخذ رای صورت گرفته است.

شایان در ادامه با اشاره به لزوم تشکیل میز هدایت با حضور کلیه دستگاه‌های خدمات رسان و همچنین فاتب، یادآور شد: در انتخابات اسفندماه در حوزه انتخابیه تهران، شعبه مربوط به رای اولی‌ها، شعبه خاص خواهران و همچنین شعبه ویژه یادمان شهدا در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *