پایگاه خبری هامپوئیل
0

هدیه عیدانه و ماه رمضانی دولت: ۵ گیگابایت اینترنت رایگان

هدیه عیدانه و ماه رمضانی دولت: ۵ گیگابایت اینترنت رایگان
بازدید 5

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که به مناسبت عید نوروز و ماه رمضان، یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی رایگان به مردم اختصاص خواهد یافت. این اطلاعات به نقل از ایرنا و توسط خبرنگار فناوری هامپوئیل منتشر شده است.

عیسی زارع‌پور، با اشاره به این موضوع، اعلام کرد که در این دو مناسبت مقدس، از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، یک بسته اینترنتی رایگان ۵ گیگابایتی، معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخلی، برای مردم فعال خواهد شد به عنوان هدیه‌ی عیدی از سوی دولت.

وی در مورد جزییات دریافت این بسته اینترنتی اظهار کرد: « کسانی که تمایل دارند می‌توانند به سایت .my.gov.ir مراجعه کنند و یکی از شماره‌ تلفن‌های خود را در آنجا وارد کنند و ما اینترنت هدیه را روی آن شماره تلفن برایشان فعال خواهیم کرد و تا عید فطر امکان استفاده از این بسته را خواهند داشت.»

همچنین او درخصوص پروژه فیبر نوری در حوزه کسب‌و‌کارها اظهار کرد: «سال گذشته ۲.۵ میلیون خانوار پوشش فیبر نوری داشتیم و امروز به حدود سه برابر افزایش یافته است و بیش از ۷ میلیون خانوار را تحت پوشش داریم. این افزایش بسیار بزرگی است و تقریباً برای ۳۵ درصد مردم دسترسی به اینترنت‌های پرسرعت هزار مگابایت بر ثانیه فراهم شده است. البته باید درخواست بدهند که در این شهرها برایشان متصل شود اما در عین حال امکان آن فراهم شده است.»

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *