پایگاه خبری هامپوئیل
0

تغییرات جدید در نظام وظیفه

تغییرات جدید در نظام وظیفه
بازدید 25

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای تمامی مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ را برای اعزام به سربازی فراخواند.

به گزارش خبرنگار سیاسی هامپوئیل، سازمان وظیفه عمومی فراجا در یک اطلاعیه، تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ را دریافت کرده‌اند را برای اعزام به سربازی فراخوان کرده و از آنان خواسته است که در تاریخ و ساعت مقرر در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور پیدا کنند.

در این اطلاعیه، سازمان وظیفه عمومی فراجا بیان کرده است: “تمامی مشمولان موظف هستند که با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه خود را به مراکز آموزش دریافت و برابر اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند. این دسته از مشمولان باید روز شنبه یکم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳، در ساعت مقرر، در محل و مراکز معین شده در برگ معرفی‌نامه خود حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.”

همچنین، در این اطلاعیه به واکسیناسیون مشمولان اعزامی تأکید شده و آمده است: “مشمولان باید واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند. همچنین، آن‌ها باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.”

در پایان اطلاعیه آمده است: “عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر با ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با غایبان رفتار خواهد شد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *