پایگاه خبری هامپوئیل
0

تکمیل طرح سه راهی تازه کند، نقطه عطفی در جاده مراغه – هشترود

تکمیل طرح سه راهی تازه کند، نقطه عطفی در جاده مراغه - هشترود
بازدید 34

دستور استاندار برای تکمیل طرح محدوده پرحادثه سه راهی تازه کند سفلی در کمتر از یک هفته با تلاش شبانه‌روزی راهداران شهرستان مراغه عملی شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد که این طرح اصلاح مسیر سه راهی تازه کند در جاده مراغه – هشترود، که امسال از محل اعتبارات دور اول سفر ریاست جمهوری آغاز شده بود، به پایان رسیده است.

علیزاده، مسئول اجرایی این طرح، اظهار کرد که برای اجرای طرح دو دهه پل احداث و مسیر به طول حدود یک و نیم کیلومتر دو بانده شده است.

وی افزود که بخشی از این طرح ناقص بود که با حضور استاندار آذربایجان شرقی، این طرح قبل از موعد مقرر که آخر بهمن ماه بود، تکمیل و بهره‌برداری شده است. به گفته وی، امسال برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز در جاده مراغه – هشترود، ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی افزود که با اعتبار اختصاص یافته، ۱۰ طرح شامل تقاطع، پل، شانه‌سازی، آسفالت و تعریض مسیر اجرا شده و ۱۰ طرح دیگر نیز در حال اجرا است.

همچنین، فرمانده پلیس راه مراغه – هشترود اعلام کرد که محدوده سه راهی تازه کند سفلی از نقاط پرحادثه در مسیر مراغه – هشترود بوده و با اجرای طرح و بهره‌برداری از مسیر چهار بانده شده، تاکنون هیچ حادثه‌ای در این محدوده ثبت نشده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *