پایگاه خبری هامپوئیل
0

راهنمای کامل ثبت‌نام کالابرگ الکترونیک

راهنمای کامل ثبت‌نام کالابرگ الکترونیک
بازدید 15

یاسر کابینی اظهار داشت: دریافت یارانه تشویقی  کالابرگ الکترونیک  فجرانه که به صورت اعتبار در حساب افراد شارژ می‌شود، هیچ پیش‌شرطی ندارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تالش اعلام کرده است که یک سبد کالا با تمامی اقلام ضروری با قیمت ۷۴۳ هزار و ۷۵۰ تومان در دسترس قرار دارد و افراد می‌توانند آن را با قیمت تقریبی ۵۲۰ هزار تومان تهیه کنند.

یاسر کابینی بیان کرده است که دریافت یارانه تشویقی کالابرگ الکترونیک فجرانه بدون نیاز به پیش‌شرطی صورت می‌گیرد.

وی اظهار کرده است که مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک به نام “فجرانه” به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است و تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

کابینی افزوده است که در این طرح، افراد مشمول یارانه دهک‌های یک تا ۷ با خرید ۱۱ قلم کالایی مشخص، می‌توانند تا سقف ۲۲۰ هزار تومان اعتبار یارانه دریافت کنند.

او تصریح کرده است که دریافت این یارانه تشویقی بدون پیش‌شرطی انجام می‌شود و تبدیل به اعتبار در حساب افراد می‌شود.

کابینی تأکید کرده است که هر خانوار می‌تواند از طریق کد دستوری یا مرکز تماس، میزان اعتبار خود را استعلام کند و از طریق اپلیکیشن شبکه ملی اعتبار، از فروشگاه‌های متصل به طرح خرید کند.

وی افزوده است که دریافت نقدی یارانه هیچ ارتباطی با استفاده از طرح فجرانه ندارد و استفاده از این طرح هیچ پیش‌شرطی ندارد.

کابینی با بیان اینکه عاملیت فروش اختیاری بوده و فروشندگان باید موارد لازم برای فعال‌سازی طرح را انجام دهند، هشدار داده است که فروش کالاهای غیر مشمول طرح تخلف است و خدمات آن‌ها قطع خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *