پایگاه خبری هامپوئیل
0

جبران عقب‌ماندگی‌ها؛ اولویت اصلی کشور در سال جدید

جبران عقب‌ماندگی‌ها؛ اولویت اصلی کشور در سال جدید
بازدید 9

آیت الله رئیسی گفت: عقب ماندگی هایی از دهه قبل داریم که باید جبران شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی هامپوئیل، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه دیدار با نخبگان و منتخبان اقشار مختلف مردم استان خراسان جنوبی در شامگاه روز شنبه ۵ اسفند بیان کرد: انتخابات یکی از مهم‌ترین بیان‌های اراده مردم و نیروی درون‌زای ملی است. همان‌گونه که تاریخ پرافتخار ما را به وجود آورده، اراده‌های بزرگ مردان و زنان ما، آینده‌ای روشن را خواهند ساخت.

آیت الله رئیسی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در این رویداد، پشتوانه‌ای برای کشور و نظام است و ایجاد امنیت، تقویت اعتماد و پیشرفت در سطوح مختلف، از آثار این حضور است.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به تقدیر از فعالان اقتصادی و صنعتی در استان افزود: بیش از هفت هزار واحد تولیدی در سراسر کشور، از جمله کارخانجاتی که تعطیل یا نیمه‌تعطیل بودند، به فعالیت بازگشته‌اند و این مسئله، نشانه آینده‌ای خوشایند است.

وی همچنین به پروژه آبرسانی در منطقه درح شهرستان سربیشه اشاره کرد و گفت: این پروژه به خوبی پیش می‌رود و تاکنون، بیش از سه هزار و ششصد روستا از مجموعه ۱۰ هزار روستای هدف در سراسر کشور، از تنش آبی رهایی یافته‌اند.

آیت الله رییسی تأکید کرد که عقب‌ماندگی‌هایی از دهه‌های گذشته وجود دارد که باید جبران شود و افزود: استان خراسان جنوبی دارای پتانسیل‌های بسیاری است و تأکید بر کادرسازی در این استان ضروری است؛ به گونه‌ای که نیروهای متدین و کارآمد از این منطقه، در سطح کشور به رشد و پیشرفت بیشتری دست یابند.

او در بخش دیگری از سخنان خود، به اهمیت شب نیمه‌شعبان اشاره کرده و گفت: این شب بعد از شب‌های قدر، بسیار با فضیلت است؛ زیرا در آن برکات الهی تقدیر می‌شود و در روایات، بر شب زنده‌داری، استغفار، دعا و مناجات تأکید شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *