پایگاه خبری هامپوئیل
0

یارانه نقدی اسفندماه چه زمانی واریز می‌شود؟

یارانه نقدی اسفندماه چه زمانی واریز می‌شود؟
بازدید 10

تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، تاریخ واریز یارانه‌ها از این ماه تغییر کرده و سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها این تغییر را به عنوان انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه‌ها اعلام کرده است.

در بسیاری از کشورها، دولت‌ها از برنامه‌های یارانه نقدی برای کمک به افراد با درآمد کم استفاده می‌کنند. این برنامه‌ها برای کاهش فقر و تشویق بهترین استفاده از منابع جامعه، به کار می‌روند. برنامه‌های یارانه نقدی غالباً به عنوان یک پشتوانه مالی برای کسانی که به دلیل شرایط اقتصادی نیاز به کمک دارند، عمل می‌کنند.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تصمیم به تغییر زمان واریز یارانه‌ها از این ماه گرفته و این تغییر را به عنوان انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه‌ها اعلام کرده است. به این ترتیب، یارانه دهک‌های یک تا سه هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول از بیستم تا آخر ماه واریز می‌شود.

همچنین، طرح «فجرانه» با یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومان از ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ (۲۵ و ۳۰ بهمن) تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۵ و ۳۰ اردیبهشت) اجرا می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *