پایگاه خبری هامپوئیل
0

واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار: یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فردا واریز می‌شود

واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار: یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فردا واریز می‌شود
بازدید 8

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه فردا ۳۰ بهمن ماه یارانه واریز خواهد شد، خانوارهای 3نفره که واریز 400هزار تومانی دارند فردا برایشان 1200 واریز خواهد شد.

به گزارش هامپوئیل، عصرایران اعلام کرد که یارانه نقدی بهمن ماه ۱۴۰۲ برای برخی از افراد واریز شده است، در حالی که برای برخی دیگر واریز نشده است. این امر می‌تواند موضوع مهمی برای افرادی باشد که هنوز یارانه بهمن را دریافت نکرده‌اند.

به گفته‌ی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، نحوه پرداخت یارانه کمک معیشتی از بهمن ماه سال جاری تغییر کرده است. این امر می‌تواند باعث پیش‌آمدن سوالاتی برای افرادی شود که یارانه بهمن ماه به حسابشان واریز نشده است.

بنابراین، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر برای دهک‌های اول تا سوم به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود. همچنین، بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، دهک‌های دیگری که مشمول دریافت یارانه هستند، می‌بایست تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه منتظر واریز مبلغ یارانه بمانند.

در صورتی که شما به خانوارهایی که یارانه به حسابشان واریز نشده است، تعلق دارید، نیازی به نگرانی نیست. به زودی طبق جدول جدید سازمان هدفمندی یارانه‌ها که برای بهبود در پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های مشمول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها منتشر شده است، مبلغ مربوطه به حساب سرپرستان واریز خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *