پایگاه خبری هامپوئیل
0

بوکسور مراغه طلسم آسیا را شکست!

بوکسور مراغه طلسم آسیا را شکست!
بازدید 31

بوکسور مراغه‌ای، نماینده تیم ملی، با رسیدن به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی امید و جوانان آسیا، برای آذربایجان شرقی اولین مدال آسیایی پس از انقلاب را به امغان آورد.

در رقابت‌های جاری در قزاقستان، تاکنون ایران دو مدال برنز را به خود اختصاص داده است.

محمد محشری، با وزن ۷۵ کیلوگرم، در این روز به حریف هندی خود دو بار ضربه‌های ناک را وارد کرده و در هر سه دور به پیروزی رسیده است، تا به نیمه نهایی صعود کند و مدال برنز را تضمین کند.

این مدال، نخستین مدال بوکس آسیایی آذربایجان شرقی پس از انقلاب است که محشری آن را به دست آورده است. در مرحله نیمه‌نهایی، او به مصاف “جواهر اوماتالیف” از ازبکستان، دارنده مدال‌های طلای جهان و آسیا، خواهد رفت.

حضور دختر تبریزی در اردوی تیم ملی کاراته جوانان

با کمال مسرت و افتخار، سازمان تیم‌های ملی کاراته با افتخار نفرات دعوتی از بخش گزینش فنی رده سنی نوجوانان و جوانان دختران را اعلام می‌نماید.

در این راستا، با اطلاع از تلاش‌ها و توانمندی‌های برجسته‌ی ورزشکاران، آیسان نجفی به عنوان تنها نماینده استان آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت گردیده است.

این اردو با هدف انتخاب بهترین ورزشکاران از میان نفرات دعوتی برگزار خواهد شد. پس از مراحل مختلف آموزشی، فنی و تاکتیکی، در پایان، یک نفر از هر وزن به عنوان نماینده‌ی تیم ملی انتخاب خواهد شد.

سازمان تیم‌های ملی کاراته این امر را به عنوان یک فرصت بزرگ برای توسعه و پیشرفت ورزش کاراته در کشور معرفی می‌نماید و از تمامی ورزشکاران شرکت‌کننده در این اردو تبریک و توفیقات خویش را آرزو می‌نماید.

لیست افراد راه‌یافته به مرحله دوم انتخابی تیم ملی جوانان دختران:

وزن ۴۸- جوانان:

دنیا ساجدی، فارس

آیدا میرزایی،

پارمیس بروفه، تهران

وزن ۵۳- جوانان:

آیسان نجفی، آذربایجان‌شرقی

نازنین علی‌پور، تهران

آتنا قاسمی، قزوین

روناک گل محمدی، کرمانشاه

وزن ۵۹- جوانان:

زهرا بنی یعقوب، گیلان

مبینا معصومی، مازندران

الینا صفاجو، سمنان

وزن ۶۶- جوانان:

ثنا عنایتی، مازندران

آنیتا بیگی، ایلام

مهشید محمدی، لرستان

وزن ۶۶+ جوانان:

آیدا طاهری، زنجان

نیکتا یاری، همدان

زهرا محمدی، قزوین

زینب راوندی، تهران

اردونشینی هاکی بازان از آذربایجان شرقی

در حال حاضر، چهارمین اردوی انتخابی و آماده‌سازی تیم ملی هاکی سالنی آقایان در دوره ۹ تا ۱۶ اردیبهشت ماه، در همدان برگزار می‌شود و سه بازیکن از استان آذربایجان شرقی یعنی سجاد ممی‌زاده، رضا زاد محمد و مهدی شاهرخی در این اردو شرکت می‌کنند.

همچنین، پنجمین اردوی انتخابی و آماده‌سازی تیم ملی هاکی زیر ۲۱ سال آقایان در دوره ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت ماه، در شهر دنا کهگیلویه و بویر احمد برگزار می‌شود. در این اردو، چهار بازیکن از آذربایجان شرقی یعنی علیرضا محمدیان، امیررضا حسن‌پور، عرفان رضاپور و امیر حسین شاهی حضور دارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *