پایگاه خبری هامپوئیل
0

پشت پرده سکوت پسر و عروس کاظم صدیقی

پشت پرده سکوت پسر و عروس کاظم صدیقی
بازدید 7

یک طرف معامله مؤسسۀ پیروان اندیشۀ قائم است که مدیر عاملی دارد به نام جواد عزیزی.

به گزارش خبرنگار سیاسی هامپوئیل، یکی از طرف‌های معامله مؤسسه پیروان اندیشه قائم است که مدیر عاملی به نام جواد عزیزی دارد. این مؤسسه دارای رییس هیأت مدیره به نام محمد حسین صدیقی و بازرس قانونی به نام خانم رضوانه قوام می‌باشد، و دو نفر از اعضای این مؤسسه سند انتقال ملک را امضا کرده‌اند.

درباره ماجرای واگذاری باغ ازگل، تنها شخصی که اظهاراتی در این زمینه داده و به نسبت جعل داده‌ها و اعلام غفلت یا استغفار کرده یا ادعا کرده که این امر به اهمیت اصلی و آثاری که ممکن است بر جامعه داشته باشد توجه نمی‌کند، شخصیتی به نام شخیص امام جمعۀ موقت تهران و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر است. به جز این فرد، سایر طرف‌های معامله به طور عمومی سکوت کرده‌اند، حتی در مواجهه با اتهامات جعل و ادعاهای مطرح شده توسط طرف مقابل نیز به هیچ توجهی نکرده‌اند.

با این حال، یکی از طرف‌های معامله به شکل شکلی واضح و بر اساس اسناد رسمی مؤسسه پیروان اندیشه قائم است که دارای مدیر عامل به نام جواد عزیزی، رییس هیأت مدیره به نام محمد حسین صدیقی و بازرس قانونی به نام خانم رضوانه قوام است. اما این امر باعث بروز پرسش می‌شود که آیا این دو نفر واقعاً وجود دارند؟ اگر آری، چرا هیچ نظری درباره این ادعاها مطرح نمی‌کنند؟ آیا واقعاً یکی از طرف‌های معامله مؤسسه پیروان اندیشه قائم نیستند؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر