پایگاه خبری هامپوئیل
0

بانیگابریل ؛ دختر شایسته جهان ۲۰۲۳ شد

بانیگابریل ؛ دختر شایسته جهان ۲۰۲۳ شد
بازدید 10

بانیگابریل تاج دختر شایسته جهان را به ارزش 5.3 میلیون دلار دریافت کرد.

به گزارش خبرنگاره امپوئیل، در شب یکشنبه، بانی گابریل به عنوان برنده تاج دختر شایسته جهان 2023 در هفتاد و یکمین دوره مسابقه زیبایی برجسته جهان اعلام شد. Miss USA در این دوره توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند که میزبانی این رقابت توسط Anne Jakkaphong Jakrajutatip، یک زن تراجنسیتی مدیریت می‌شد و توسط این میلیاردر تایلندی برگزار گردید.

این مراسم در مرکز همایش ارنست ان. موریال در نیواورلئان برگزار شد. هرچند این دوره مسابقه در سال 2023 برگزار شد، اما نام آن به عنوان Miss Universe 2022 ثابت ماند، این تغییر به دلیل جلوگیری از تداخل با جام جهانی فوتبال 2022 در قطر اعلام شد.

بانیگابریل ؛ دختر شایسته جهان ۲۰۲۳ شد

بانی گابریل دختر شایسته جهان شد

بانی گابریل، برنده تاج دختر شایسته جهان 2022، اصلیت فیلیپینی را داراست.

گابریل، در 28 سالگی در سن آنتونیو تگزاس به دنیا آمد و اولین زن فیلیپینی تبار بود که عنوان Miss USA را به دست آورد. او موفق به دریافت مدرک طراحی مد شد و در سال 2018 از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد.

پدرش، Remigio Bonzon ‘R. گابریل، یک مهاجر فیلیپینی است که با 20 دلار در جیب به تحصیل روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی درآمده است. او با دانا واکر، شهروند ایالات متحده، ازدواج کرده و بعداً موفق به دریافت مدرک دکترا در رشته روانشناسی از دانشگاه هیوستون شد.

تاج دختر شایسته جهان با ارزش 5.3 میلیون دلار

گابریل این تاج را از دختر شایسته جهان سال گذشته، هارناز ساندو، دریافت کرد که دارای 993 سنگ قیمتی و یک یاقوت کبود 45.14 قیراطی است. ارزش این تاج 5.3 میلیون دلار است که گران‌ترین تاج در تاریخ 71 ساله این مسابقه است.

سازمان Miss Universe اعلام کرد که دوره بعدی مسابقات دختر شایسته جهان در السالوادور برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *