پایگاه خبری هامپوئیل
0

درس‌هایی از یک زندگی پرماجرا

... : درس‌هایی از یک زندگی پرماجرا
بازدید 12

در پی ارتحال آیت الله موسوی بجنوردی، محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی خطاب به حجت اسلام و والمسلمین سید حسن خمینی این ضایعه را به او تسلیت گفت.

به گزارش هامپوئیل، متن این پیام به شرح زیر است:

با تأسف و تأثر عمیق، ارتحال عالم پارسا و با فضلیت، حجت الاسلام والمسلمین، جناب آقای سید حسن خمینی، یار دیرین امام و خدمتگزار انقلاب و ایران، حضرت آیت الله موسوی بجنوردی را ضایعه‌ای فاجعه بار برای ملت و نظام و جهان علم و تفکر اعلام می‌دارم.

ایشان از ارادتمندان حضرت امام(ره) و از سردمداران و پایه‌های انقلاب بزرگی بودند که به رهبری ممتاز امام خمینی به پیروزی رسیدند و عمر شریف خود را در راه مبارزه با طاغوت و برای اعتلاء کلمه حق و خدمت به مکتب اهل بیت علیهم السلام و بیداری مردم صرف کردند.

آن عالم جلیل القدر در عمر پربار خود به اجتهاد و جهاد مداوم و مستمر معنا داد و با رویکردها و راهبردهای نوآورانه و راهگشا، افق‌هایی نو در عرصه نظر و عمل گشود.

آن عالم گرانقدر در مسئولیت‌هایی که بر عهده داشت، تصویری ماندگار در انصاف، عدالت، اعتدال، شرح صدر و گشاده‌رویی از خود به جا گذاشت، با پرواز زیست و سربلند از دنیا رفت.

ارتحال آن روحانی جلیل القدر را به جنابعالی، همسر محترم تان، رئیس و اعضای محترم شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و همه ارادتمندان آن عالم وارسته تسلیت عرض می‌کنم و برای آن فقید سعید از درگاه خداوند متعال آمرزش و رحمت الهی و علو درجات و برای همه بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت می‌کنم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *