پایگاه خبری هامپوئیل
0

۱۰ تن سموم کشاورزی قاچاق در مراغه کشف شد

۱۰ تن سموم کشاورزی قاچاق در مراغه کشف شد
بازدید 18

فرمانده انتظامی مراغه اعلام کرد که در یک عملیات موفق، مقامات امنیتی این شهرستان، ۱۰ تن سموم دفع آفات کشاورزی خارجی را که ارزش آن ۳۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود، کشف کردند.

به گفته خبرنگاران صدا و سیما استان آذربایجان شرقی، سرهنگ فارسی، فرمانده پلیس انتظامی، اظهار داشت: “در چارچوب اجرای برنامه‌های مبارزه با قاچاق، مقامات پلیس مراغه در حین بررسی و کنترل خودروهای عبوری، به یک کامیون باری که مشکوک به قاچاق بود، برخورد کردند.”

وی افزود: “در جریان بازرسی این خودرو، مقامات ۱۲ هزار و ۲۸۰ بطری سموم دفع آفات کشاورزی خارجی را که به مجموع ۱۰ تن می‌رسد، کشف کردند. ارزش این مواد را برآورد کردیم و به میزان ۳۰ میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است. در پی این عملیات، یک نفر دستگیر شده و خودروی مشکوک نیز توقیف شد.”

فرمانده پلیس انتظامی شهرستان مراغه اظهار داشت که مبارزه با قاچاق و سودجویی یکی از اولویت‌های پلیس در این منطقه است و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، فوراً به پلیس اطلاع دهند. همچنین از آنها درخواست شد که پیشنهادات، انتقادات و تقدیرات خود را از طریق شماره تماس ۱۹۷ به اطلاع مراجع ذی‌صلاح برسانند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *