پایگاه خبری هامپوئیل
0

چرخش ناگهانی مورایس: تمایل به مربیگری در عربستان!

چرخش ناگهانی مورایس: تمایل به مربیگری در عربستان!
بازدید 7

سرمربی سپاهان می‌گوید که الهلال به دلیل بازیکنانی که در اختیار دارد، با یا بدون مربی نیز می‌تواند مقابل حریفان خود به پیروزی برسد.

به گزارش هامپوئیل، سپاهان امشب در کینگدام آرنا مأموریت سختی را بر عهده دارد. تیم زردپوشان اصفهانی باید در تلاش باشد تا شکست سه بر یک در بازی رفت را جبران کند. این امر بدون شک نیازمند تلاش بسیاری است. ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی سپاهان که در دو دوره مختلف و کوتاه به عنوان سرمربی الشباب فعالیت کرد و در مدت زمان کوتاهی هم روی نیمکت الهلال حضور داشت و با هر دو تیم به عنوان قهرمان لیگ و سوپرجام عربستان موفق شد، در گفت‌وگویی با برنامه “فی المرمة” شبکه تلویزیونی العربیة شرکت کرد. مورایس در این گفت‌وگو پیرامون موضوعات گوناگونی از جمله آرزوی بازگشت به عربستان و تجربه مربیگری در این کشور صحبت کرد. وی تیم الهلال را به دوران همکاری خود با رئال مادرید تشبیه کرد و افزود: قدرت و کیفیت بازیکنان الهلال باعث می‌شود که آنها قهرمان شوند، بدون توجه به این که کدام مربی آنها را هدایت می‌کند.

مورایس درباره بازی مهم امشب اظهار کرد: بازی مقابل الهلال آسان نخواهد بود، فکر می‌کنم یک بازی بزرگ خواهد بود. باید به یاد داشت که فوتبال نه تنها برای کسب نتیجه است، بلکه برای لذت بردن و سرگرمی افرادی که این ورزش را دوست دارند نیز مهم است. در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نباید فقط به نتیجه فکر کنیم، بلکه باید به تماشاگران هم فکر کنیم.

وی در خصوص شکست تیمش در بازی رفت نیز توضیح داد: نمی‌خواهم برای توجیه شکست بهانه بیاورم، اما حضور بازیکنان ما با ده نفر در بازی رفت بر روی عملکرد ما تأثیر گذاشت، به خصوص در برابر یک حریف قدرتمند مانند الهلال. با وجود این، معتقدم که ما می‌توانستیم عملکرد بهتری ارائه دهیم.

در مورد صحنه اخراج دانشگر، وی اظهار کرد: هنگامی که لحظه اخراج را مشاهده می‌کنید، ممکن است برخوردی به نظر بیاید که مستحق دریافت کارت قرمز باشد، اما هیچ نیتی برای مداخله از سوی بازیکن ما وجود نداشت.

وی درباره حضور در کینگدام آرنا نیز اظهار داشت: این اولین بار است که در ورزشگاه جدید حضور دارم، من فضای هواداران الهلال را خوب می‌شناسم و آنها نیز من را. برای این روبرویی هیجان‌زده هستم زیرا معتقدم که بازی عالی خواهد بود.

سرمربی سابق الهلال درباره قدرت فعلی این تیم افزود: یافتن نقاط ضعف در الهلال سخت است، این تیم در همه زمینه‌ها قدرتمند است و بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد. زمانی که در رئال مادرید به عنوان دستیار فعالیت می‌کردم، همیشه منتظر بودم تا آخرین لحظه نتیجه تغییر کند. این به دلیل کیفیت فنی بازیکنان بود که در اختیار داشتم و فکر می‌کنم مربی الهلال هم اکنون این احساس را دارد.

مورایس به خاطر داشتن بازگشت به عربستان

بدش نمی‌آید و اظهار داشت: آخرین بار که الشباب قهرمان شد، ۱۰ سال پیش بود و من هنگام آن در آن تیم سرمربی بودم. من باور دارم که ارزش لازم برای مربیگری در عربستان را دارم و اگر پیشنهادی به من داده شود، آماده بررسی آن هستم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *