پایگاه خبری هامپوئیل
0

اهداف مورینیو در النصر چه خواهد بود؟

اهداف مورینیو در النصر چه خواهد بود؟
بازدید 14

تصاویر از حضور جوزه مورینیو در کشور عربستان و مشارکت در چندین رویداد مختلف در این کشور در چند روز اخیر منتشر شده که توجه بسیاری از علاقمندان به فوتبال را به خود جلب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، تصاویر از حضور جوزه مورینیو در کشور عربستان و مشارکت در چندین رویداد مختلف در این کشور در چند روز اخیر منتشر شده که توجه بسیاری از علاقمندان به فوتبال را به خود جلب کرد.

این مربی پرتغالی پس از اخراج از رم هنوز به دنبال هدایت تیم دیگری نرفته و در عربستان در چندین رویداد مانند مسابقات گرندپری حضور داشته است، اما به نظر می‌رسد که هدف اصلی او از سفر به این کشور تنها شرکت در این رویدادها نبوده است.

مورینیو در طی اقامت خود در عربستان جلسه‌ای را با یاسر الرمیان برگزار کرده و همچنین در کنار الشیخ که در حال حاضر مدیریت سازمان تفریح و سرگرمی عربستان را بر عهده دارد، دیده شده است، که این موضوع شایعاتی را درباره آینده او به همراه داشته است.

کات آفساید با انتشار این اخبار مدعی شده است که دیدار این سرمربی سابق چلسی و رئال مادرید با این دو نفر در راستای انجام مذاکره و تلاش مورینیو برای بازگشت به دنیای فوتبال است، و این احتمال وجود دارد که او در تابستان سال آینده هدایت یکی از باشگاه‌های النصر، الهلال، الاتحاد یا الاهلی را بر عهده بگیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *