پایگاه خبری هامپوئیل
0

زنان از دربی محروم شدند!

زنان از دربی محروم شدند!
بازدید 17

عدم حضور قربانی در تصاویر منتشر شده، این گمانی‌زنی را به وجود آورده که احتمالاً نام او از کوبل داوری شهرآورد ۱۰۳ حذف شده است. اما فدراسیون فوتبال این موضوع را رسمیاً تایید نکرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، صبح امروز کوبل داوری داربی برای بررسی شرایط استادیوم آزادی و همچنین تست دستگاه وار به استادیوم آزادی رفتند، اما در تصاویر منتشر شده توسط فدراسیون فوتبال، هیچ اشاره‌ای به حضور تنها داور زن این مسابقه یعنی مهسا قربانی نبود.

به گزارش ورزش سه، عدم حضور قربانی در تصاویر منتشر شده، این گمانی‌زنی را به وجود آورده که احتمالاً نام او از کوبل داوری شهرآورد ۱۰۳ حذف شده است، اما فدراسیون فوتبال این موضوع را رسمیاً تایید نکرده است.

حالا با نزدیک شدن به ساعت برگزاری مسابقه، به نظر می‌رسد حضور مهسا قربانی در اتاق وار منتفی است. این درحالی است که هفته گذشته خداداد افشاریان در جمع خبرنگاران از حضور قطعی مهسا قربانی در داربی پرده‌برداری کرده بود، اما حالا در فاصله چند ساعت تا آغاز مسابقه، این تصمیم تغییر کرده است.

ضمن اینکه مطابق اعلام مهدی تاج، قرار بود مهناز ذکایی هم در اتاق وار حضور داشته باشد، اما به دلیل انتشار تصویر او در استادیوم آزادی و هواداری از پرسپولیس در دیدار برابر کاشیما، این تصمیم از طرف کمیته داوران لغو شده و داور تاجیکی جایگزین او شده بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *