پایگاه خبری هامپوئیل
0

سومین روز جشنواره موسیقی فجر آذربایجان شرقی: تجلی فرهنگ و هنر

سومین روز جشنواره موسیقی فجر آذربایجان شرقی: تجلی فرهنگ و هنر
بازدید 12

اجراهای روز سوم از سومین دورهٔ جشنوارهٔ موسیقی فجر در استان آذربایجان شرقی اعلام شد.

این جشنواره، همزمان با برگزاری سی و نهمین جشنوارهٔ بین‌المللی موسیقی فجر از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ در شهر تبریز و برخی شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد. در این مراسم، ۵۷ گروه موسیقی در ۱۴ شهرستان مختلف استان به اجرا خواهند پرداخت.

در روز چهارشنبه، ۲۵ بهمن، که سومین روز این جشنواره است، خانهٔ هنر تبریز در ساعت ۱۹ میزبان اجرای گروه الشن (با هنرمندی عیوض رضایی) با همکاری موسسهٔ موسیقی آوای هورمند چکاوک خواهد بود.

همچنین، گروه وطن (با هنرمندی محمدرضا ضیایی) در سالن تربیت تبریز نیز در همان ساعت با همکاری موسسهٔ موسیقی صدای مانای وطن به اجرا خواهد پرداخت.

ساعت ۲۱، انسامبل تبریز (با هنرمندی فرید جاوید) در سالن اقبال آذر به همراهی موسسهٔ موسیقی اریکه هنر جاوید به روی صحنه خواهد رفت.

همچنین در شهرستان‌های اهر و جلفا نیز اجراهایی برگزار خواهد شد. گروه‌های یاسمن (با هنرمندی امیدعلی جباری) و جوشقون (با هنرمندی ابراهیم راثی) از ساعت ۱۹ در اهر و جلفا به ترتیب با همکاری موسسهٔ موسیقی ندای گام هفت و صدای ققنوس آذربایجان به روی صحنه خواهند رفت.

در ملکان، اجراهای گروه‌های دومان، سولفا و داملا از ساعت ۱۹ برگزار می‌شود.

در مراغه نیز گروه‌های ائل سون، تورک اوغلی، قیزیل گول، شاه مردان، گل باغی، کوراوغلی، آراز، چمن گول، فجر، داغلار، سهند و ائل سون از ساعت ۱۹ با همکاری موسسهٔ موسیقی سیما هنر آرکا به اجرا خواهند پرداخت.

در مرند نیز در همان ساعت اجراهای اساتید موسیقی تبریز با همکاری موسسهٔ موسیقی طنین آوای معین برگزار خواهد شد.

دفتر روابط عمومی ادارهٔ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر