پایگاه خبری هامپوئیل
0

آغاز عملیات فاز سوم نوسازی کانال ولیعصر (عج) در مراغه با حضور مسئولان

فاز سوم نوسازی کانال ولیعصر (عج) در مراغه
بازدید 18

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، آیین کلنگ زنی فاز سوم پروژه بهسازی کانال ولی عصر (عج) با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار مراغه، و جمعی از مسئولان شهرستان مراغه برگزار شد.

شهرام مروتی، شهردار مراغه، در مراسم فعالیت‌های بهسازی کانال ولی عصر اعلام کرد که فاز اول این پروژه از پل جهانگیر تا میدان مولوی و فاز دوم تا میدان الغدیر به پایان رسیده و اکنون در حال آغاز فاز سوم این پروژه هستند.

او اظهار داشت که برنامه ریزی برای اجرای فاز سوم به مدت شش ماه با اعتبار هشتاد میلیارد ریال انجام شده است، اما تلاش می‌کنند تا این پروژه را زودتر از مدت مقرر، یعنی پس از چهار ماه، به بهره برداری برسانند.

مروتی به وجود مسیل‌ها و کانال‌های متعدد شهری اشاره کرده و بیان کرد که این پروژه بهسازی جزئی از برنامه‌هایی است که بهبود سیما و منظر شهری را فراهم می‌کند و همچنین بهداشت عمومی را در منطقه بهبود می‌بخشد.

در پایان، ابراهیم خوش رفتار، رئیس شورای اسلامی شهر مراغه، از ادامه اجرای پروژه و نیز حضور فعال مردم در این فعالیت‌ها تقدیر کرد و امیدواری ابراز کرد که با اتحاد و همدلی، این پروژه به موقع به بهره‌برداری برسد و خدمات شهرداری به همه مناطق به صورت عادلانه ادامه یابد.

در نهایت، محمد اکرمی، رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر، به تبریک فرا رسیدن عید قربان پرداخت و امیدواری داشت که با توجه به این مناسبت، خدمات به مردم به بهترین شکل ارائه شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *