پایگاه خبری هامپوئیل
0

بیرانوند در آستانه یک همکاری جدید: راه حل بحران او در دستان این فرد؟

بیرانوند در آستانه یک همکاری جدید: راه حل بحران او در دستان این فرد؟
بازدید 21

به گزارش هامپوئیل، جورسی آنیسیو گارسیا مارتینز، مربی جدید دروازه‌بان‌های تیم پرسپولیس است که تنها چند روز پیش به کادر فنی این تیم پیوسته است. این مربی از سال ۲۰۰۳ در عرصه مربیگری فعالیت می‌کند و تاکنون در باشگاه‌ها و تیم‌های مختلف برزیل و عربستان تجربه کسب کرده است.

قبل از پیوستن به پرسپولیس، آنیسیو به عنوان مربی تیم اسپورت کشورش فعالیت می‌کرد و قبل از آن در باشگاه بوتافوگو نیز قهرمانی ایالت کاریوکا را به دست آورده بود. او همچنین به عنوان مربی تیم‌های مختلف در برزیل از جمله آتلتیکومینیرو و اسپورت فعالیت داشته است.

آنیسیو به پرسپولیس پیوسته است در حالی که این تیم ولسلی ننکا را به عنوان یکی از مربیان موفق از دست داده است. ننکا با دروازه‌بان‌های پرسپولیس ارتباط بسیار خوبی داشت و تاثیر مثبتی روی آنها داشته است، به خصوص بر روی علیرضا بیرانوند. از این رو، انتقال آنیسیو به عنوان جانشین ننکا به پرسپولیس، سوالاتی درباره ادامه ارتباط موثر با دروازه‌بان‌ها و به خصوص بیرانوند و دروازه‌بان‌های جوان این تیم را برای هواداران به وجود آورده است.

جورسی، مانند خود بیرانوند، از سه شنبه هفته گذشته و تنها دو روز قبل از بازی در اراک به تمرینات تیم پرسپولیس پیوست. آنها تنها دو جلسه با هم تمرین کردند. با این حال، حالا که بیرانوند در اراک گلی دست و پا کرد، نقش مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس می‌تواند در بازگشت بیرو به فرم خوب روانی و فنی‌اش تاثیرگذار باشد.

بعضی افراد معتقدند که بیرانوند به دلیل مسائل مربوط به تیم ملی و مقایسه نسل طلایی فعلی تیم ملی با نسل 98، در حاشیه‌هایی گرفتار شده است و این موضوع ممکن است تأثیر منفی در عملکردش داشته باشد. علاوه بر این، برخی اعتقاد دارند که او به دلیل عدم وجود رقیب قوی در تیم پرسپولیس، مغرور شده و نیاز دارد به خودش بیاید.

احتمالاً اگر الان ولسلی ننکا در تیم پرسپولیس حضور داشت، می‌توانست شرایط ایده‌آل بیرو را فراهم کند. اما با توجه به عدم وجود آشنایی با جانشین برزیلی او، باید دید که بیرو زیر نظر آنیسیو چه شرایطی پیدا می‌کند و آیا پیشرفتی در عملکردش مشاهده می‌شود یا خیر. این امر می‌تواند تعیین کننده بحران اخیر بیرو باشد و چگونگی پیشرفت گلر اصلی سرخ‌ها را مشخص کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *