پایگاه خبری هامپوئیل
0

دومین روز جشنواره موسیقی فجر آذربایجان شرقی

دومین روز جشنواره موسیقی فجر آذربایجان شرقی
بازدید 19

اجراهای دومین روز از سومین جشنواره موسیقی فجر آذربایجان شرقی اعلام شد. این جشنواره، همزمان با سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از تاریخ 23 تا 27 بهمن ماه 1402 در شهر تبریز و برخی شهرستان‌های استان برگزار گردید. در این رویداد فرهنگی، 57 گروه موسیقی در 14 شهرستان مختلف این استان به اجرا می‌پردازند.

در روز سه‌شنبه مورخ 24 بهمن، در سالن ناجی تبریز، ساعت 19، گروه الین (کیوان فلسفی) با همکاری موسسه موسیقی مانا و ندای امین به روی صحنه رفتند. همچنین در سالن الغدیر تبریز، ساعت 18:30، گروه بلبل (جواد محرمی) با همکاری موسسه موسیقی آوای هورمند چکاوک به اجرای قطعات موسیقی پرداختند.

در شهرستان ورزقان، از ساعت 19، هنرمندانی همچون پیرداغی (بهمن صادقی)، حسین نظری، شکار فرج زاده، محمد فرهادی، مدد یوسفی، عبدالعلی اسکندری، و الهوردی دهقان با همکاری موسسه موسیقی ندای گام هفت به اجرای قطعات موسیقی پرداختند.

در شهرستان اهر، از ساعت 20، گروه مهر دوران (پیمان کیوانی) با همکاری موسسه موسیقی سیما هنر آرکا به روی صحنه رفتند. همچنین گروه آنالایلاسی (رحیم نظری) از ساعت 19 و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسکو، در همین شهرستان به اجرای اثرهای خود پرداختند.

در شهر بناب نیز، گروه جوشقون (ابراهیم راثی) از ساعت 19 با همکاری موسسه موسیقی صدای ققنوس آذربایجان، اثرهای خود را اجرا کردند.

در شهر مراغه، از ساعت 21، گروه ایتک (جمیل بایرامی) با همکاری موسسه موسیقی طنین آوای معین به روی صحنه رفته و به اجرای موسقی پرداختند.

و در نهایت، همنوازان کرشمه (مهرداد عاشوری) از ساعت 20:30 و با همکاری موسسه موسیقی طنین جاویدان آراز در شهر مرند، ارائه هنر خود را به مخاطبان عرضه داشتند.

 روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *