پایگاه خبری هامپوئیل
0

اعلام بروز حواشی برای مهاجم جدید پرسپولیس

اعلام بروز حواشی برای مهاجم جدید پرسپولیس
بازدید 12

جذب بازیکن ملی‌پوش تیم ملی ازبکستان به پرسپولیس، تبدیل به دغدغه اصلی سرمربی برزیلی این تیم شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، چند روز قبل، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که اورونوف، بازیکن تیم ملی ازبکستان، به خدمت گرفته شده است تا در نیم فصل دوم به میدان برود.

اورونوف یکی از بازیکنان موثر تیم ملی ازبکستان بوده و به همین دلیل این انتظار دربارهٔ او وجود دارد که به یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس تبدیل شود، اما یک اتفاق عجیب رخ داده است.

این بازیکن ازبکستانی در پست پشت مهاجم بازی می‌کند و پست تخصصی او وینگر است، اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به سرمربی جدید خود اعلام کرده‌اند که از اورونوف در پست مهاجم بازی بگیرد!

اورونوف به پرسپولیس پیوسته، در حالی که این تیم چندین وینگر دیگری مانند امید عالیشاه، سعید صادقی، وحید امیری و… دارد و طبیعتاً اگر اوسمار ویرا بخواهد از این بازیکن در پست اصلی خود استفاده کند، باید یکی از بازیکنان قدیمی را بیرون بگذارد. اگر هم بخواهد از او در پست مهاجم بهره ببرد، قطعاً روی عملکرد اورونوف تاثیرگذار خواهد بود و این بازیکن ازبکستانی نمی‌تواند در خط حمله توانایی بالایی داشته باشد.

حالا جذب اورونوف تبدیل به دغدغه بزرگ اوسمار ویرا شده و باید دید که این مربی به چه شکل از این بازیکن ملی‌پوش می‌خواهد در نیم فصل دوم استفاده کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *