پایگاه خبری هامپوئیل
0

نهضت ملی مسکن، اولویت دولت برای حل مشکل مسکن

نهضت ملی مسکن، اولویت دولت برای حل مشکل مسکن
بازدید 6

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ضرورت افزایش همدلی و تعامل بیشتر در شهر مراغه به‌منظور تسهیل در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن اظهار کرد: نهضت ملی مسکن به‌عنوان اولویت مهم دولت و مورد تأکید رئیس‌جمهور قرار دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مالک رحمتی در جلسه شورای مسکن مراغه اظهار کرد: شهر مراغه به عنوان یک شهر بزرگ و حیاتی محسوب می‌شود و ما به دنبال انجام هر اقدامی در دسترس خود هستیم تا به تحقق طرح نهضت ملی مسکن در مراغه و سایر شهرستان‌های استان بپردازیم.

وی افزود: هرچند مکان قرار گرفتن استان آذربایجان شرقی در حوزه نهضت ملی مسکن موقعیت مطلوبی دارد، اما لازم است که تلاش کنیم تا جایگاه ما با شأن و اهمیت ویژه استان همخوانی داشته باشد.

رحمتی توضیح داد: ما منتظر اقدامات تهران نمی‌مانیم و تمام توان و امکانات خود را به کار می‌گیریم، زیرا دستگاه‌های استانی اختیارات کافی برای انجام نهضت ملی مسکن را دارند.

او بیان کرد: هیچگونه فراموشی یا اهمالی در انجام وظایف سازمان‌ها در استان قابل قبول نیست و همه باید با همکاری و افزایش تعاملات، به تحقق برنامه‌ها و طرح‌ها بپردازند.

نماینده عالی دولت در آذربایجان شرقی اظهار کرد: مردم جوهر وجودی مهمترین پایه برای دولتمردان هستند و در صورت بروز هر مسئله، ما به صورت شفاف با مردم عزیز در ارتباط خواهیم بود.

او همچنین با اشاره به حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم و مسئولان در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله ارومیان، یادآور شد: ایشان یکی از یاران صدیق امام راحل و یار وفادار رهبر معظم انقلاب بود و حداقل تعالیم دینی ما از اهمیت و مقام این عالم ربانی خبر می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر