پایگاه خبری هامپوئیل
0

چالش‌های دنیای فوتبال پس از خداحافظی پرافتخارترین مربی تاریخ.

چالش‌های دنیای فوتبال پس از خداحافظی پرافتخارترین مربی تاریخ.
بازدید 3

پپ گواردیولا، پرافتخارترین مربی تاریخ فوتبال جهان خداحافظی در تابستان 2025 خداحافظی می کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، پپ گواردیولا به عنوان یکی از برترین و پرافتخارترین مربیان تاریخ فوتبال جهان شناخته می‌شود.

گواردیولا از سال ۲۰۱۶ به عنوان سرمربی منچستر سیتی فعالیت می‌کند و در این مدت دورانی تاریخ‌ساز را با این تیم انگلیسی تجربه کرده است، به ویژه در فصل گذشته که موفق به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی باشگاهی شده است.

گویاه‌های زیادی درباره زمان جدایی گواردیولا از سیتی وجود دارد، اما این سرمربی اسپانیایی بارها اعلام کرده که از حضور در سیتیزن ها لذت می‌برد.

شبکه فوتبال انسایدر انگلیس اعلام کرده است که گواردیولا در تابستان ۲۰۲۵ منچستر سیتی را ترک خواهد کرد.

گواردیولا تا تابستان ۲۰۲۵ قراردادی با سیتی دارد و طبق اعلام این شبکه انگلیسی، قصد تمدید قرارداد ندارد و قرار است از تیم جدا شود.

این شبکه انگلیسی همچنین اعلام کرده است که گواردیولا مانند یورگن کلوپ، برای مدتی استراحت خواهد کرد و نخواهد پذیرفت بلافاصله بعد از جدایی از منچستر سیتی، هدایت تیم دیگری را بر عهده بگیرد.

منچستر سیتی با هدایت گواردیولا در ۶ سال اخیر، ۵ بار قهرمانی لیگ برتر انگلیس را به دست آورده است. سیتیزن ها نیز در فصل جاری از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا هستند، با این حال در هر دو رقابت، مواجه با رقبا و چالش‌های بسیاری هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *