پایگاه خبری هامپوئیل
0

شکوفایی نبوغ و خلاقیت در نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های آذربایجان شرقی

شکوفایی نبوغ و خلاقیت در نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های آذربایجان شرقی
بازدید 7

نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های فرهنگی و تربیتی آذربایجان شرقی، در تاریخ سی‌ام بهمن ماه، به مناسبت سی و چهارمین سالروز تأسیس و هفته کانون‌های فرهنگی و تربیتی، در تالار معلم تبریز برگزار شد.

این نمایشگاه، با حضور دانش‌آموزان و مسئولان وزارتی و استانی، شادابی و انرژی خاصی به فضای تالار معلم تبریز بخشیده است. هر لحظه، تعداد بازدیدکنندگان این رویداد فرهنگی-هنری افزوده شد و آثار هنری دانش‌آموزان و اعضای کانون‌ها به نمایش گذاشته شد.

یک روز پربار و فرهنگی با حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و تربیتی آذربایجان شرقی، در حالی که سی‌ و چهارمین سالگرد تأسیس کانون‌ها را جشن گرفتند، بهانه‌ای مناسب برای ارائه آثار هنری دانش‌آموزان و اعضاست.

در ورودی نمایشگاه، گروه سنتورنوازی کانون فرهنگی تربیتی شهید نصرتی آذر چهار اویماق قطعه “ای ایران” را اجرا کردند. در غرفه‌های دیگر نیز، آثار چاپ باتیک، زیورآلات و شیشه‌کاری به نمایش گذاشته شده بود. غرفه دانش‌آموزان کانون فرهنگی و تربیتی الزهرا هوراند، با فعالیت‌هایی همچون پخت نان و آش میوه اهر، جذابیت خاصی داشت.

حضور دانش‌آموزان با لباس‌های محلی، اصالت و هویت ایرانی را به خوبی نمایان کرد و برخی دانش‌آموزان در کافه کتاب کانون فرهنگی‌تربیتی الزهرا شهرستان هشترود، به مطالعه مشغول شدند.

همچنین، دانش‌آموزان به اجرای تئاتر زنده و نقاشی زنده پرداختند و آثاری همچون بافت فرش، ربات‌ها و پل متحرک نیز به نمایش گذاشتند.

پس از نمایشگاه، آیین گرامیداشت سی‌ و چهارمین سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و تربیتی با حضور مهمانان وزارتی و اجرای برنامه‌های متنوع، به پایان رسید.

با تقدیر از کانون‌های فرهنگی و تربیتی، نشان داده شد که آنان نقش مهمی در تربیت و آموزش اجتماع دارند.شکوفایی نبوغ و خلاقیت در نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های آذربایجان شرقی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر