پایگاه خبری هامپوئیل
0

غرق شدن سمند در سد علویان

غرق شدن سمند در سد علویان
بازدید 31

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه، شفقنا، اعلام کرد که یک دستگاه خودروی سمند به دریاچه سد علویان سقوط کرده است. او گفت: “این حادثه در ساعت ۱۰ و ۱۲ دقیقه رخ داد و پس از اطلاع‌رسانی به آتش‌نشانی، گروه غواصی فوراً به محل اعزام شد.”

طریقی‌نیا، روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: “آتش‌نشانان حدود ساعت ۱۰ و ۱۷ دقیقه به محل رسیدند و عملیات نجات را آغاز کردند، با توجه به فاصله این دریاچه از شهر.”

او اظهار کرد که بر اساس آثاری که در محل حادثه مشاهده شد، خودرو از گاردریل عبور کرده و به دریاچه سقوط کرده بود. “در این عملیات چهار غواص حضور داشتند و توانستند جسد یکی از سرنشینان را از آب بیرون بکشند.”

وی افزود که دو نفر دیگر از سرنشینان خودرو قبل از رسیدن آتش‌نشانان به سطح آب رسیده بودند و به احتمال زیاد در حال حاضر تحت درمان هستند.

طریقی‌نیا اعلام کرد که گروه غواصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه، که از ۹ نفر تشکیل شده است، خدمات امداد و نجات را در شهرستان‌های اطراف ارائه می‌دهند، از جمله هشترود، عجب‌شیر و ملکان.

وی همچنین به شهروندان و مسافران این منطقه هشدار داد که با بالا آمدن سطح آب دریاچه، باید از نزدیکی به آن پرهیز کرده و توصیه‌های ایمنی را رعایت کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *