پایگاه خبری هامپوئیل
0

سیدفرید موسوی، پیروز انتخابات در مراغه و عجب‌شیر

سیدفرید موسوی، پیروز انتخابات در مراغه و عجب‌شیر
بازدید 72

فرماندار مراغه و رییس حوزه انتخابیه اعلام کردند که “سیدفرید موسوی” با کسب ۳۲،۸۷۶ رای، بیشترین تعداد آرا را در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر به دست آورده است.

سیدفرید موسوی، پیروز انتخابات در مراغه و عجب‌شیر

مشارکت انتخاباتی در مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای از میانگین استانی فراتر رفت

همچنین، “مرتضی مینویی” در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، تعداد آرا کسب شده در این حوزه را به ۱۲۸،۶۴۸ رای اعلام کرد و اظهار کرد: درصد مشارکت در این حوزه انتخابیه به ۴۹.۹۲ درصد رسیده است که از میانگین استانی بالاتر می‌باشد.

با توجه به اینکه تعداد رای دهندگان در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر ۲۵۷ هزار و ۷۱۳ نفر است، اعلام شده که هیئت اجرایی حاضر در مرکز حوزه انتخابیه، که در فرمانداری مراغه واقع شده است، آماده‌ی پذیرش شکایت‌های ممکن از داوطلبان به مدت دو روز است.

او از داوطلبانی که در روند برگزاری انتخابات روز ۱۱ اسفند فعالیت داشته‌اند، تشکر کرده و اظهار کرده است که حضور پرشور مردم در انتخابات بدون شک موجب پیشرفت و توسعه‌ی منطقه خواهد شد و به عنوان الگویی برای مشارکت‌های دیگر در سطح منطقه خواهد بود.

فرماندار مراغه همچنین بر اهمیت همدلی، اتحاد و هم‌افزایی در پاسخگویی به مطالبات مردم منطقه تأکید کرده و افزوده است که داوطلبان مجلس دوازدهم در این حوزه انتخابیه باید به همراه یکدیگر در یک فضای صمیمی برای رشد و توسعه منطقه تلاش کنند.

مینویی” از کارکنان فرمانداری، عوامل اجرایی، هیئت نظارت بر انتخابات و اعضای شورای تامین شهرستان نیز به خاطر برگزاری انتخابات به‌سلامتی و رقابتی تشکر کرده و بیان کرده است که مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت در انتخابات این حوزه انتخابیه مورد توجه مردم و عوامل اجرایی و نظارتی قرار گرفته است.

او از اعضای رسانه‌های منطقه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر که پیش، حین و پس از انتخابات به تولید محتوای رسانه‌ای پرداختند، تقدیر و قدردانی کرد و اظهار کرد که این افراد علاوه بر پوشش خبری رویدادها، در جهت افزایش آگاهی مردم نسبت به برنامه‌های داوطلبان مجلس تلاش کردند.

وی بیان کرد که امیدوار است که همکاری و هماهنگی بین مسئولان شهرستان و افراد رسانه‌ای بیش از پیش ادامه یابد و این هماهنگی منجر به رشد و پیشرفت منطقه و تسهیل در انتقال اطلاعات شود.

به گزارش ایرنا، “موسوی” که در سال ۱۳۵۹ در مراغه به دنیا آمده و در دوره دهم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بوده است، دارای مدرک دکتری مدیریت است و عضو هیات علمی دانشگاه می‌باشد. او از سال ۱۳۸۷ در حوزه بانکداری فعالیت می‌کند و تاکنون سوابق مدیریتی و کارشناسی متعددی در بانک توسعه صادرات ایران داشته است.

سوابق کاری “موسوی” شامل عضویت در هیات مدیره بانک ملی ایران، معاونت کل اعتباری بانک ملی، سرپرستی دبیرخانه بانکداری اسلامی مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران (وابسته به بانک مرکزی)، عضویت در هیئت امنای صندوق توسعه ملی و همچنین عضویت در هیئت امنای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران می‌باشد.

او در انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دهم با حضور در لیست ۳۰ نفری “ائتلاف فراگیر: گام دوم” در تهران، با کسب یک میلیون و ۱۲۵ هزار و ۹۹۲ رأی، در رتبه بیست و چهارم تهران، به مجلس دهم راه یافت.

“موسوی” طراح اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان بوده است که با رأی ۸۱ درصدی مجلس شورای اسلامی تصویب شد. وی همچنین طرح استقلال مدیریت شهری شهرستان ری را نیز در مجلس مطرح کرده بود.

در سال ۱۳۹۷، “موسوی” طرح “حمایت و تشویق اطلاع‌دهندگان مفاسد اقتصادی و اداری” را به مجلس ارائه داد و او همچنین طراح اصلی تشکیل کنسرسیوم بانک ملی بود که توانست مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان را برای آزادراه مراغه هشترود به تصویب برساند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *