پایگاه خبری هامپوئیل
0

انتخاب طرح‌های برتر سمن‌های جوانان در آذربایجان شرقی

انتخاب طرح‌های برتر سمن‌های جوانان در آذربایجان شرقی
بازدید 10

جلسه شورای داوری برای بررسی طرح‌های سمن‌های حوزه جوانان با ریاست آقای ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای داوری برای بررسی طرح‌های سمن حوزه جوانان با ریاست ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و حضور تقی زاده، معاون فرهنگی و امور جوانان، حجت الاسلام حمیدی، فعال حوزه فرهنگی، رضازاده، عضو جبهه فرهنگی، نیکنام، نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان، حسین دهقانی، رئیس گروه ساماندهی، حسن مرادی، رئیس گروه مشارکت‌های اجتماعی، و نیکروز، کارشناس گروه مشارکت‌های اجتماعی، در تاریخ یکشنبه، 15 بهمن ماه برگزار شد.

مجموعه طرح‌هایی که در جلسه مطرح شدند به منظور ایجاد ارزش افزوده در جامعه در حوزه‌های مختلفی ارائه شدند که عبارت بودند از: ازدواج و جوانی جمعیت، اوقات فراغت، ترویج گفتمان دینی و انقلابی و جهاد تبیین، محیط زیست، طرح‌های نوآور و خلاق، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، سلامت اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، عفاف و حجاب، فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ورزش، فعالیت‌های جهادی، اشتغال و کارآفرینی، گردشگری و میراث فرهنگی.

این طرح‌ها مجموعاً 40 طرح در 15 موضوع مختلف را شامل می‌شدند و دارای پراکندگی جغرافیایی مناسبی در سطح استان بودند. شهروندان شهرستان‌های خداآفرین، مراغه، تبریز، بناب، ورزقان، جلفا، بستان‌آباد، میانه، اهر، مرند، سراب و هریس با شرکت در برنامه‌های مرتبط با این طرح‌ها، از نتایج و مزایای آن‌ها بهره‌مند خواهند شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر