پایگاه خبری هامپوئیل
0

انتخابات ریاست جمهوری: نبرد حماسی برای سرنوشت ملت

انتخابات ریاست جمهوری: نبرد حماسی برای سرنوشت ملت
بازدید 15

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهار کرد که انتخابات ریاست جمهوری اصلی و حیاتی برای تعیین آینده کشور است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سرایی در حاشیه اظهارات خود در مراغه به مناسبت عید سعید غدیرخم، افزود: حضور فراوان مردم، پشتیبان قوی برای رئیس جمهور آینده خواهد بود.

وی همچنین تأکید کرد: تلاش کنید که چهره‌ای با ویژگی‌های انقلابی و سرباز ولایت، همسو با شاخص‌های امام و رهبری را انتخاب کنید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهار داشت: “رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی برای آینده بهتر کشور برنامه‌ریزی کرده بود و ما مسئولیم که شخصی را انتخاب کنیم که به ادامه راه او اقدام کند.”

و ادامه داد: “حضور فراگیر مردم در انتخابات، علاوه بر همه مشکلات و شکایت‌ها، یک حماسه برای ایران است و پاسخی قاطع به دشمنان اسلام و انقلاب محسوب می‌شود.”

حجت الاسلام سرایی اظهار کرد که آینده کشور به آراء حداکثری و انتخاب صحیح و درست همه مردم ایران بستگی دارد.

وی افزود که ایران اسلامی امروز به برکت ولایت و غدیر یکی از قدرت‌های بزرگ در جهان و یکی از حامیان مظلومان و مخالفان ستمگران است.

وی بیان کرد که ترس استکبار جهانی از امت باصلابت و رهبر معظم انقلاب، که نام فلسطین را زنده نگاه داشته‌اند، واضح است و قدرت جبهه مقاومت را نمایان کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود که جبهه مقاومت انقلاب اسلامی با برکت رهبری امام خامنه‌ای، پروژه‌هایی همچون “وعده صادق” و “طوفان‌الاقصی” راه انداخته و موشک‌هایی طراحی کرده که رژیم سلطه را به لرزه درآورده است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *