پایگاه خبری هامپوئیل
0

لیگ برتر به ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود: زمان اتمام مسابقات مشخص شد

لیگ برتر به ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود: زمان اتمام مسابقات مشخص شد
بازدید 17

سهیل مهدی می گوید که لیگ برتر در اواخر خرداد ماه به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره زمان پایان لیگ بیست و سوم اظهاراتی داشت که بر اساس آن، پایان فصل فوتبال امسال در اواخر خرداد قرار دارد.

در حاشیه مراسم تشییع پیکر یکی از شهدای گمنام در فدراسیون تیراندازی، سهیل مهدی درباره حمله رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری ایران در سوریه توضیحاتی ارائه داد. او اشاره کرد که این حمله نشان می‌دهد اگرچه مرزهای کشورمان تغییر کرده باشد، اما جنگ هنوز تمام نشده است. او تاکید کرد که باید هوشیاری را در برابر تجاوز، اشغال و نقض تمامیت ارضی کشور حفظ کنیم و خاک ایران در سوریه جزئی از خاک ما است.

در خصوص برنامه لیگ برتر و فشردگی مسابقات، مهدی اظهار کرد که از طریق تعطیلاتی که در طول فصل تحمیل شده است، سعی در حداقل کردن فشردگی مسابقات و راهنمایی باشگاه‌ها برای پیگیری مسیر مسابقات داریم.

وی درباره زمان پایان احتمالی لیگ نیز اظهار داشت که باید تا اواخر خرداد لیگ را به اتمام برسانیم، زیرا برنامه نقل و انتقالات بین‌المللی به فیفا اعلام شده است و باید پایان لیگ را هماهنگ با این برنامه داشته باشیم.

در پایان، مهدی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر در روز قدس اظهار کرد که به احترام این روز، بازی‌های لیگ برتر پس از روز قدس برگزار می‌شود و این نشان می‌دهد که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به این روز احترام می‌گذارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *