پایگاه خبری هامپوئیل
0

بهار دلنشین و سفری خاطره‌انگیز در ورودی جنوب غربی تبریز

بهار دلنشین و سفری خاطره‌انگیز در ورودی جنوب غربی تبریز
بازدید 7

در جلسه‌ای که با حضور شهردار منطقه هفت و رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کلانشهر تبریز برگزار شد، به بررسی راهکارهایی برای استقبال از مهمانان نوروزی در منطقه جنوب غربی تبریز پرداخته شد.

به گزارش میراث آریا، آقای اصغر آدی‌بیگ در این جلسه اظهار داشت که تدابیر و خدماتی که در ایام نوروز به شهروندان و گردشگران ارائه می‌شود، نتیجه هماهنگی و همکاری بین شهرداری تبریز، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کلانشهر تبریز و دیگر نهادهای مرتبط است. او اظهار کرد که آماده‌ی پذیرایی از مهمانان نوروزی منطقه جنوب غربی تبریز هستند.

شهردار منطقه ۷ تبریز تأکید کرد که برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی یکی از ضروریات برنامه‌های استقبال از بهار است. او اعلام کرد که یک کمپ نوروزی در پارک مراغه‌ای در حال آماده‌سازی است که شامل امکاناتی همچون آلاچیق، باجه فروش صنایع‌دستی، سوغات تبریز، باجه مخصوص هلال احمر، امداد خودرو، باجه عکاسی، باجه تجهیز به لباس محلی و کارواش خودرو برای مسافرین خواهد بود.

همچنین، او اظهار کرد که برای آرایش شهری در ایام نوروز و ایجاد محیطی دلچسب برای مسافران و گردشگران، چهار عنصر جدید و متنوع به منطقه جنوب غربی تبریز اضافه خواهد شد که در دست احداث است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *