پایگاه خبری هامپوئیل
0

شاه‌ماهی در آستانه پیوستن به پرسپولیس؟

شاه‌ماهی در آستانه پیوستن به پرسپولیس؟
بازدید 8

رضا درویش امروز در مورد مذاکره با علی دایی در ابتدای فصل و در شرایطی که هدایت گل‌محمدی پرسپولیس را بر عهده داشت، توضیح داد: “خب، آقای گل‌محمدی اول فصل استعفا کردند و رفتند. ما وقتی دیدیم ایشان استعفا کردند، طبیعتا باید گزینه‌هایی انتخاب می‌کردیم.”

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، علی دایی هفته گذشته در گفتگویی انتقاداتی را نسبت به انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس مطرح کرده و اعلام کرده بود که رضا درویش در ابتدای فصل و همچنین نیم فصل با او برای هدایت پرسپولیس مذاکره کرده بود.

این اظهارات در شرایطی از سوی علی دایی مطرح شده بود که یحیی گل‌محمدی در ابتدای فصل به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت می‌کرد و این امر سوالات مختلفی را دربارهٔ مذاکرات با درویش برای هدایت تیم به وجود آورد.

درویش امروز در مورد مذاکرات با علی دایی در ابتدای فصل و در شرایطی که یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بود، توضیح داد: “خب، آقای گل‌محمدی اول فصل استعفا کردند و رفتند. ما وقتی دیدیم ایشان استعفا کردند، طبیعتا باید گزینه‌هایی انتخاب می‌کردیم.”

او ادامه داد: “آقای گل‌محمدی گفتند تحت هیچ شرایطی نمی‌آیند و حتی به سفر رفتند. ما مجبور شدیم با ۴-۵ مربی صحبت کردیم و در این بین با آقای دایی هم صحبت کردیم. ایشان هنوز هم به ما مشورت می‌دهند. نه تنها ایشان، بلکه همه بزرگان مثل آقای پروین، آقای استیلی و …”

البته درویش در صحبت‌های خود واکنشی به مذاکره با دایی در نیم فصل نشان نداد و سوالات پیرامون این موضوع را بی پاسخ گذاشت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *