پایگاه خبری هامپوئیل
0

چرا ستاره پرسپولیس به استقلال نرفت؟

چرا ستاره پرسپولیس به استقلال نرفت؟
بازدید 15

چند روز پس از انتقال یک بازیکن ازبکستانی از استقلال به پرسپولیس، دلیل این تغییر عجیب مشخص شد. بر اساس گزارشی از منابع خبری هامپوئیل، تیم فوتبال استقلال تهران در زمان نقل و انتقالات زمستانی پس از اتمام نیم فصل اول با عملکرد ضعیفی مواجه بود و نتوانست بازیکنانی که در نظر داشته را جذب کند. به همین دلیل در تعطیلات زمستانی، با جذب رافائل سیلوا و ماشاریپوف، تلاش کرد تا تیم خود را تقویت کند.

پس از جذب ماشاریپوف، استقلال قصد داشت تا بازیکن دیگری به نام “اوستون اورونوف”، هموطن ماشاریپوف و از آنجا که گفته می‌شد بازیکن مورد نظر کادر فنی بود، را نیز به تیم خود اضافه کند. این مذاکرات با پیشنهاد دستمزدی حدود ۶۰۰ هزار دلاری به اتمام رسید.

اما بعد از اعلام رسمی توافق با بازیکن، یکی از اعضای کادرفنی به مدیران استقلال اعلام کرد که این بازیکن مورد نظر کارآمد نیست و اگر جذب شود، به عنوان نیمکت نشین تیم به کار گرفته خواهد شد و بودجه باشگاه به هدر خواهد رفت.

این اظهارات باعث ناراحتی بازیکن ازبکستانی و مدیر برنامه‌هایش شد و او اعلام کرد که اگر قرار است در تیمی نیمکت نشین باشد، قراردادی امضا نخواهد کرد. به همین دلیل، اورونوف تصمیم می‌گیرد به پرسپولیس بپیوندد و قراردادی را با این تیم امضا کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *