پایگاه خبری هامپوئیل
0

مهاجم تیم ملی به مدت ۲ سال از فوتبال محروم شد

مهاجم تیم ملی به مدت ۲ سال از فوتبال محروم شد
بازدید 23

مهاجم تیم ملی فوتبال برزیل با سابقه حضور در اینتر ایتالیا به دلیل نقض قوانین ضددوپینگ دو سال محروم شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی هامپوئیل، گلوبوی برزیل، گابریل باربوسا، مهاجم فعلی باشگاه فلامنگو، به مدت دو سال محروم شده است. این فوتبالیست تا آوریل ۲۰۲۵ از تاریخ گذراندن تست دوپینگش در ۸ آوریل ۲۰۲۳ محروم خواهد بود. این تصمیم قابل تجدیدنظر در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) است. باربوسا بر اساس ماده ۱۲۲ قانون مبارزه با دوپینگ که “کلاهبرداری یا تلاش برای کلاهبرداری در هر بخشی از فرآیند کنترل دوپینگ” را در بر می‌گیرد، متهم شده است.

همانطور که گلوبو اشاره کرده، آزمایش دوپینگ پیش از تمرین تیم فوتبال فلامنگو انجام شده است و گابریل باربوسا با سایر بازیکنان در این آزمایش شرکت نکرد. این مهاجم تیم ملی فوتبال برزیل با عصبانیت پس از ناهار حاضر به دادن آزمایش شد و فقط یک قوطی باز به افسر دوپینگ تحویل داد که این برخلاف استانداردهای ضددوپینگ است. طبق گزارش آژانس ضددوپینگ برزیل، باربوسا در حین آزمایش مرتکب تخلفات ممنوعه دیگری نیز شده است.

باربوسا، که ۲۷ ساله است، دو بار قهرمان کوپا لیبرتادورس شده است. او پیش از فلامنگو در تیم‌های سانتوس برزیل، اینتر ایتالیا و بنفیکای پرتغال بازی کرده است. باربوسا به‌عنوان بخشی از تیم ملی فوتبال برزیل قهرمان بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ شد. او در مجموع ۱۸ بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده و پنج گل نیز به ثمر رسانده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *