پایگاه خبری هامپوئیل
0

دانش‌آموز مراغه‌ای با عمل خیرخواهانه‌اش ۲ زندانی را به آغوش خانواده‌هایشان بازگرداند

دانش‌آموز مراغه‌ای با عمل خیرخواهانه‌اش ۲ زندانی را به آغوش خانواده‌هایشان بازگرداند
بازدید 10

مراغه – ایرنا – رئیس زندان مراغه اعلام کرد: یکی از دانش‌آموزان این شهرستان به نام نورسان محسنی، به مناسبت تولد خود، هدیه‌ای را به یاد شهدای دانش‌آموز حادثه کرمان اختصاص داد و با هزینه 15 میلیون تومان، زمینه آزادی دو زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کرد.

رئیس زندان، علی جعفری، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نورسان محسنی به همراه پدرش به زندان مراغه آمده بودند و پس از ورود به زندان، با شکستن قلک خود و اهدای 15 میلیون تومان، تاحدودی در آزادی دو نفر از زندانیان قرار گرفته است.

وی از این اقدام الهی دختر دانش‌آموز تشکر کرده و به تجلیل از والدین او پرداخته است. جعفری بیان کرد: مشارکت خیران در شهرستان مراغه در حوزه آزادی زندانیان و همچنین ایجاد اشتغال برای آنان و خانواده‌هایشان در سال جاری بسیار قابل تحسین است.

او افزود: از ابتدای سال جاری تقریباً 150 زندانی با کمک خیران از زندان مراغه آزاد شده و به خانواده‌هایشان باز گشته‌اند.

رئیس زندان از روحیه خیرخواهی مردم مراغه قدردانی کرد و افزود: در نیمه اول سال جاری، حدود 70 زندانی محکوم به جرایم غیرعمد و مالی با کمک خیران از زندان مراغه آزاد شده‌اند و به خانواده‌های خود باز گشته‌اند.

با توجه به آمار فروردین سال جاری، حدود 70 زندانی محکوم به جرایم مالی و غیرعمد در ندامتگاه مراغه نگهداری می‌شوند که امیدوارند با مشارکت خیران، دوباره به آغوش گرم خانواده‌هایشان باز گردند.

همچنین در ماه مهر، 31 زندانی محکوم به جرایم مالی و غیرعمد به دلیل بازدید رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه و همچنین مشارکت مالی یک خانواده خیر، از زندان مراغه آزاد شدند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *