پایگاه خبری هامپوئیل
0

بانک صادرات مراغه، مزین به نام شهید والامقام رحمتی

بانک صادرات مراغه، مزین به نام شهید والامقام رحمتی
بازدید 22

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه اعلام کردند که شعبه قدس بانک صادرات در مراغه، با حضور «یاسر مرادی»، قایم مقام بانک صادرات ایران و خانواده شهید «مالک رحمتی» که به نام این شهید مزین شده بود، افتتاح شد.

«مرتضی مینویی»، نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی، که در این مراسم شرکت داشت، اعلام کرد که تصمیم به تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مختلف این شهرستان گرفته شده است، در این راستا توافق قایم مقام بانک صادرات بوده است.

او شهادت شهید مالک رحمتی را ضایعه‌ای عظیم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اندوهی عمیق برای ملت ایران توصیف کرده و تأکید کرده است که ملت ایران همیشه به خدمات این خادمان ملت، که مجاهدان اعتلا و پیشرفت کشور بوده‌اند، ارزش قائل بوده و یادشان را هرگز فراموش نمی‌کند.

وی افزود که روحیه جهادی شهید آذربایجان‌شرقی، شهید مالک رحمتی، در روزهای گذشته جریان‌ساز بوده است و این شهید الگویی برای خدمتگزاری به ملت ایران تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگاری ایرنا– پیش از این، آزادراه مراغه – هشترود نیز به نام شهید مالک رحمتی تجلیل شده بود، که استاندار شهید برای تکمیل آن حساسیت داشته و نامش به زینت این طرح حیاتی تبدیل شد.

همچنین، مرکز جامع خدمات سلامت دانشکده در محله جانبازان نیز به نام استاندار شهید دکتر مالک رحمتی نامگذاری شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *