پایگاه خبری هامپوئیل
0

حمله با چاقو به اتوبوس حامل بازیکنان تراکتور

حمله با چاقو به اتوبوس حامل بازیکنان تراکتور
بازدید 24

به گفته مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتور؛ ضرب و شتم کاروان تیم امید تراکتور توسط افراد ناشناس در کرمانشاه صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتور از حمله به کاروان تیم امید تراکتور توسط افراد ناشناس در کرمانشاه خبر داد.

کاظم محمودی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار کرد: کاروان تیم امید تراکتور که برای دیدار با تیم بعثت به کرمانشاه سفر کرده بود، در ورودی استادیوم با حمله وحشیانه افراد ناشناس روبرو شد؛ تعدادی از آنها با انواع سلاح‌های سرد به اعضای تیم حمله کردند.

وی ادامه داد: این افراد پس از ضرب و شتم شدید اعضای تیم، وسایل شخصی، لباس بازی و کفش‌های بازیکنان را به سرقت بردند و فرار کردند.

محمودی بیان کرد: متأسفانه در زمان وقوع حادثه، عوامل انتظامی حضور نداشتند و حتی نمایندگان هیأت فوتبال کرمانشاه نیز در ورزشگاه حاضر نبودند.

در پایان، وی اعلام کرد: بر اساس شدت جراحات، چهار بازیکن تیم به نام‌های مهدی جعفرپور، امیرعلی نیک‌مهر، مهدی عباسی و سوران کریم‌زاده با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند. وی همچنین افزود: ناظر بازی به همراه نیروی انتظامی در حال تهیه گزارش برای ارسال به فدراسیون فوتبال است و شرایط برای برگزاری دیدار فراهم نبوده است، همچنین خسارات وارده به اتوبوس تراکتور به حدی بوده که امکان استفاده از آن ممکن نیست و مسئولان تیم در حال تدارک اتوبوس دیگری هستند تا کاروان به تبریز بازگردد.

حمله با چاقو به اتوبوس حامل بازیکنان تراکتور

حمله با چاقو به اتوبوس حامل بازیکنان تراکتور

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *