پایگاه خبری هامپوئیل
0

افتخار آفرینی باستانی کاران مراغه: کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات ارتش

افتخار آفرینی باستانی کاران مراغه: کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات ارتش
بازدید 8

گروه یازده توپخانه باستانی کاران، در مراغه، به عنوان نماینده‌ی محترم نیروی زمینی ارتش، موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات ارتش جمهوری اسلامی ایران شدند.

سرتیپ دوم ستاد حاتم سیفی، فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه، اعلام کرد که این تیم برای دومین سال متوالی، در رقابت‌های قهرمانی ورزش باستانی و زورخانه‌ای ارتش، موفق به کسب سه مدال طلا شده‌اند.

در مراسم تجلیل از قهرمانان، سرتیپ دوم ستاد حاتم سیفی اظهار داشت: در این مسابقات، ورزشکاران برجسته‌ای از جمله رضا زبردست در ماده کباده، منوچهر آقایی در میل سنگین و محمد آبدینی که به عنوان مرشد اول فعالیت می‌کرد، با استواری و تلاش بی‌وقفه، توانستند مدال طلا را به افتخار خود از طریق مسابقات به دست آورند.

او افزود: این مسابقات با حضور تیم‌های برتر از انواع نیروهای مسلح ارتش از جمله دریایی، هوایی، زمینی و پدافند در بندرعباس برگزار گردید.

وی با بیان اینکه ورزشکاران باستانی همواره الهام گرفته از مبارزه و استقامت مولی متقیان بوده‌اند، اظهار داشت: ورزش نه تنها به تندرستی بدنی کمک می‌کند، بلکه در ارتقای روحیه و انگیزه افراد نیز نقش بسزایی داشته و آنان را به سوی پیشرفت و رشد هدایت می‌کند.

سرتیپ دوم ستاد حاتم سیفی، فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه، اینگونه ادامه داد: ورزش نقش مهمی در تقویت روحیه و ارتقاء سلامت روحی و جسمی انسان دارد، و این موفقیت‌ها نشان‌دهنده اهمیت و تاثیر ورزش در زندگی فردی و جمعیتی است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *