پایگاه خبری هامپوئیل
0

مبارزه ستاره سابق پرسپولیس با فراموشی: داستانی از امید و تلاش

مبارزه ستاره سابق پرسپولیس با فراموشی: داستانی از امید و تلاش
بازدید 15

علی علیپور، مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس که آمار درخشانی در این تیم دارد و هنوز هم بهترین گل‌زن سرخ‌پوشان تهرانی در لیگ برتر محسوب می‌شود، دوباره نام خودش را سر زبان‌ها انداخته است.

به گزارش هامپوئیل، علی علیپور، مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس که آمار درخشانی در این تیم داشته و هنوز هم بهترین گل‌زن سرخ‌پوشان تهرانی در لیگ برتر محسوب می‌شود، دوباره با گلزنی‌هایش موجب توجه شده است. او که پیش از این به دلیل علاقه‌اش به بازگشت به پرسپولیس در رسانه‌ها حضور داشت، حالا با گل‌زدن برای ژیل ویسنته در لیگ پرتغال نشان داده که هنوز توانایی گل‌زنی اصلی‌اش را در فوتبال حفظ کرده است.

علیپور که پس از پارگی رباط صلیبی با مشکلات زیادی روبه‌رو شده بود، در بازی با اشتوریل به عنوان بازیکن تازه وارد و در آخرین ۱۵ دقیقه به میدان وارد شد و موفق به گلزنی شد. این گل اولین گل علیپور در فصل جدید لیگ برتر پرتغال بود. او در این فصل تاکنون فقط در هشت بازی شرکت کرده و بیشتر از آن‌ها به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته است.

علیپور که از پرسپولیس به ماریتیمو پیوسته، در دو فصل گذشته به دلیل مصدومیت‌های مکرر زیادی از بازی‌ها غایب بوده است. اما با بازگشت از مصدومیت، او در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته و به تدریج درخشش خود را به نمایش می‌گذارد. او در دو فصل حضورش در ماریتیمو تاکنون در ۶۵ بازی شرکت کرده و ۱۱ بار گلزنی کرده است.

با این وجود، مصدومیت‌هایی که او را از بازی دور نگه داشته، باعث شده تا هنوز به طور کامل برای اثبات خودش به فوتبال ایران بازنگردد. اما او همچنان در تلاش است تا با بازی‌هایش در پرتغال، بتواند عملکرد خود را بهبود بخشد و برای بازگشت به فوتبال ایران آماده شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *