پایگاه خبری هامپوئیل
0

درخواستی عجیب از سوی هواداران استقلال: جنجال در فضای مجازی

درخواستی عجیب از سوی هواداران استقلال: جنجال در فضای مجازی
بازدید 13

کاپیتان تیم پرسپولیس که در نیمه اول بازی از سوی مدافع گل‌گهر سرنگون شد و روی زمین افتاد، در میکسدزون ورزشگاه در این خصوص صحبت کرد و انتقاد نسبتا تندی از داور باتجربه این بازی داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، در نیمه اول بازی، کاپیتان تیم پرسپولیس توسط مدافع گل‌گهر سرنگون شد و روی زمین افتاد. او در میکسدون ورزشگاه انتقاد نسبتاً تندی از داور باتجربه این بازی داشت.

در این باره، امید عالیشاه اظهار داشت: “من تعجب می‌کنم، پنالتی‌ای که جلوی چشم داور اتفاق افتاد را نگرفت. من نمی‌دانم آقای بنیادی‌فر با من چه مشکلی دارد. اگر مشکلی داری برادر بیا رو در رو بگو من مشکلی دارم که نمی‌گویم یا اصلاً دوست ندارم بگویم! این از وضعیت دربی است، این هم از الان! مثلاً من را از کارت می‌ترسانی؟ می‌گویی کارت می‌دهم! کارت می‌دهم چه جمله‌ای است؟ موقعی که می‌خواهی صحبت کنی با احترام و با ادب صحبت کن. احترام متقابل است. دوره چاله میدان نیست قربانت بروم، زمین فوتبال است.”

با توجه به این مصاحبه، هواداران استقلال خواستار برخورد کمیته انضباطی با کاپیتان پرسپولیس شدند.

توشیشان در توئیتی اظهار کرد: “امید عالیشاه هر چی دلش خواست تو مصاحبه بعد بازی بار داور کرد، ببینیم آیا کمیته انضباطی سراغش میره یا چون بازیکن تیم حکومتیه مصونیت داره.”

همچنین، میلاد پن نوشت: “فوتبالی که امید عالیشاه گنده لاتش شده و رجز میخونه… دیگه فوتبال نیست.”

استقلال فن نیز با توجه به مصاحبه عالیشاه، به مهدی تاج و فدراسین حمله کرد و اظهار کرد: “رییس سابق هیئت مدیره تیم حکومتی که در حال حاضر رییس فدراسیون فوتبال هستند، با چشم‌پوشی از مصاحبه عالیشاه علیه داوری برگ ننگین دیگر به تاریخ فدراسیون اضافه کرد.”

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *