پایگاه خبری هامپوئیل
0

“AFC به پرونده‌های استقلال و پرسپولیس ورود فوری می‌کند”

"AFC به پرونده‌های استقلال و پرسپولیس ورود فوری می‌کند"
بازدید 8

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال خواستار توضیحات باشگاه های پرسپولیس و استقلال درباره مالکان قانونی آنها شده است.

به گزارش هامپوئیل، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، از آن‌ها خواسته است که درباره مالکیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران پاسخ دهند.

AFC که قوانین سختگیرانه‌ای را برای صدور مجوز حرفه‌ای تیم‌ها در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا و جام باشگاه‌های آسیا در نظر گرفته است، اکنون خواستار توضیح شفاف درباره وضعیت سهام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و مشکلات مالی این باشگاه‌ها شده است.

AFC که تمامی مکاتبات بین‌المللی خود را از طریق فدراسیون‌های عضو انجام می‌دهد، از فدراسیون فوتبال ایران خواسته است تا به سرعت در این موضوع رسیدگی کرده و پاسخی روشن ارائه دهد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا تاریخ ۱۱ فروردین فرصت دارد تا به کمبودهای باشگاه‌ها در این زمینه پرداخته و در صورت عدم رسیدگی، با جریمه‌های سنگینی که از سال گذشته وضع کرده بود، مواجه خواهد شد.

در این حالت، مسئله مالکیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران به سرعت به یک نقطه بحرانی می‌رسد، و این باشگاه‌ها باید آیا پاسخی روشن و شفاف را نسبت به مالکیت خود ارائه کنند و به AFC ارسال کنند یا منتظر اتفاقات بیشتر درباره این مسئله بمانند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *