پایگاه خبری هامپوئیل
0

لبخند عیدانه با دستان مهربان تبریز

لبخند عیدانه با دستان مهربان تبریز
بازدید 9

نصر، مدیر اجرایی موسسه غیرانتفاعی “دستان مهربان” در آذربایجان شرقی، اعلام کرد که 300 بسته معیشتی و بسته‌هایی به مناسبت عید در حال توزیع است.

به گزارش نصر، بهزاد کریمپور گفت: بسته‌های معیشتی و عیدانه که به این عزیزان تحویل داده شد، شامل کفش و لباس و هدایای مردمی برای خانواده‌ها و کودکانی بود که تحت حمایت بنیاد دستان مهربان قرار دارند.

وی افزود: این بنیاد با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان بدسرپرست در زمینه‌های مختلف از جمله حمایت‌های معیشتی، درمانی و آموزشی تاسیس شده است. فعالیت‌های رسمی این بنیاد از سال ۱۳۹۳ آغاز شده و اکنون در استان آذربایجان شرقی دو شعبه فعال در شهرهای تبریز و مراغه دارد، که این استان تنها منطقه‌ای است که این خیریه دو شعبه فعال دارد. لبخند عیدانه با دستان مهربان تبریز

کریمپور اظهار کرد: “دستان مهربان یک خیریه کاملاً مردم‌نهاد و پویاست که هر ماه به صورت مداوم بسته‌های معیشتی را برای خانواده‌های زیر پوشش خود توزیع می‌کند. این بسته‌ها در طول سال و در روزهای جشنواره‌ها به صورت ویژه‌تر نیز تقدیم می‌شوند.”

مدیر اجرایی این موسسه، افزود: “در زمینه آموزش و پرورش، دستان مهربان دو مدرسه از قبیل یک هنرستان با ۱۸ کلاس و یک دبستان با ۶ کلاس را به آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اهداء کرده است. هم‌اکنون، ساخت مدرسه‌ای برای کودکان استثنایی در تبریز آغاز شده و کلّیت این پروژه نیز توسط بنیاد دستان مهربان اجرا می‌شود.”

در پایان او تأکید کرد: باید اشاره کنم که یک مرکز درمانی ویژه تحت عنوان “دستان مهربان” در مرکز شهر تبریز، منطقه ملل متحد، به صورت رایگان برای خانواده‌های تحت پوشش این بنیاد در دسترس است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *