پایگاه خبری هامپوئیل
0

ابراهیم محمدحسینی سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه شد

ابراهیم محمدحسینی سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه شد
بازدید 24

با تصویب سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، «ابراهیم محمدحسینی» به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه منصوب و در مراسمی معارفه انجام شد.

به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، صبح امروز، یکشنبه در دفتر مرتضی مینویی معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه، حکم انتصاب محمدحسینی در حضور علی اکبر سلمانی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به او اعطا شد.

در متن حکم، سلمانی به محمدحسینی اشاره کرده است: “با توجه به تعهد، شایستگی، تجارب ارزشمند و علاقه شما به جامعه ایثارگری و پس از تایید کمیته منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه منصوب می‌شوید.

ایثارگران گرانقدر و خانواده‌های محترم آنان پشتیبان‌های قوی انقلاب اسلامی، صرحان دفاع مقدس و حامیان حضور در همه‌ی حوزه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. خدمت به این عزیزان، به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و به دستور مقام معظم رهبری (مدظله)، تکریم شهیدان، ایثار و اخلاص، تجلیل از دل‌های نورانی و جان‌های پر از صفا و نور امنیت است. از درگاه ایزد منان توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت می‌کنم.”

محمد حسینی در تاریخ سی ام مهر ماه سال ۱۳۵۷ در شهر هشترود متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی با تخصص منابع انسانی است و تجربه‌ی بیش از ۲۱ سال در زمینه خدمت دارد. در گذشته، به مدت تقریبی ۷ و نیم سال، به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بستان آباد خدمت می‌کرد. در سوابق مدیریتی وی، مسئولیت‌های مختلفی از جمله ریاست بنیاد جانبازان هشترود و چاراویماق و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران هشترود و چاراویماق به چشم می‌خورد.

در مراسمی که در فرمانداری ویژه مراغه برگزار شد، به افرادی که در دوره‌ی سرپرستی و سرکار گذاری در بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالیت داشتند، از جمله سیدمحمد موسوی چلانی و سلمان اسلامی، با اهدای لوح‌های جداگانه تجلیل شد.

همچنین، ابراهیم محمدحسینی در یک جلسه‌ی برگزار شده در بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه، به همکاران این اداره معرفی شد. رحمان اصلی‌زاده به عنوان معاون تعاون و امور اجتماعی، اسلام سبزی‌پور به عنوان رئیس اداره حراست، و علی ابوالحسن‌زاده به عنوان رئیس اداره ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، در سفر به مراغه همراهی کردند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *