پایگاه خبری هامپوئیل
2

توزیع هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی جهت یاری رساندن به نیازمندان مراغه

توزیع هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی جهت یاری رساندن به نیازمندان مراغه
بازدید 20

مراغه -ایرنا- به همت خیران، مرکز نیکوکاری و گروه جهادی باب‌الحوائج حضرت موسی ابن جعفر (ع) و کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه، رزمایش بزرگی برای یاری رساندن به نیازمندان برگزار شد.

در جلسه‌ای که اکبر ابراهیمی در آن حضور داشت، چهارشنبه شب در حاشیه رویداد توزیع بسته‌های معیشتی و پوشاک، به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که این رویداد با همکاری خیرین و با استفاده از سرمایه‌گذاری حدود ۳۰ میلیارد ریالی، به همت مرکز نیکوکاری، گروه جهادی باب‌الحوائج حضرت موسی ابن جعفر (ع) و کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شده است.

در این رزمایش، یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، یک‌هزار و ۵۰۰ سری پوشاک بین مددجویان توزیع و سفره افطاری برای یک‌هزار نفر از آنان پهن شد.

ارزش این کمک‌ها حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است که ۱۵ میلیارد ریال آن برای تهیه بسته‌های معیشتی، ۱۲ میلیارد ریال برای خرید پوشاک و سه میلیارد ریال برای توزیع غذای گرم و پهن کردن سفره افطاری صرف شده است.

مرکز نیکوکاری و گروه جهادی باب‌الحوائج حضرت موسی ابن جعفر (ع) از سال ۱۳۹۷ در مسجد مهدیه و از سال ۱۴۰۱ در مسجد آقامحمدتقی فعالیت خود را آغاز کرده و در زمینه توزیع بسته معیشتی و غذای گرم به نیازمندان یاری می‌رساند.

مدیرعامل این مرکز نیکوکاری بیان کرد که علاوه بر پهن کردن سفره افطاری برای هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره)، حدود ۲ هزار پرس غذای گرم نیز در طول ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع شده است.

مسعود بخشایشی افزود: این مرکز نیکوکاری به صورت مستقل حدود ۵۰۰ نیازمند را تحت پوشش قرار داده و بیشتر فعالیت‌هایش در زمینه رسیدگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

به گزارش ایرنا رزمایش توزیع بسته‌های معیشتی، پوشاک و پهن کردن سفره افطاری در مسجد آقامحمدتقی مراغه برگزار شد و بار دیگر همدلی و نیکوکاری مردم این شهرستان را به نمایش گذاشت.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *