پایگاه خبری هامپوئیل
0

ایجاد اشتغال برای زندانیان مراغه با افتتاح کارگاه های جعبه و چسب سازی

ایجاد اشتغال برای زندانیان مراغه با افتتاح کارگاه های جعبه و چسب سازی
بازدید 31

در مجتمع اشتغال و حرفه آموزی دکتر شفائی زندان مراغه، کارگاه های جدید جعبه های کارتنی و چسب سازی با حضور ۳۰ نفر مستقیماً افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی بیان کرد: زندان مراغه با ایجاد این کارگاه‌ها به منظور اشتغال زندانیان، جزو زندان‌های پیشرو کشور محسوب می‌شود.

او افزود: تا کنون، مجموعه کارگاه‌های زندان مراغه با ایجاد شغل برای حدود ۶۰۰ نفر از زندانیان به وجود آمده است. طی این تدابیر، امکان گسترش اشتغال و حرفه آموزی در آینده با افزایش تعداد کارگاه‌ها ممکن خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این مراسم حاکی از عملکرد مثبت زندان مراغه در ایجاد اشتغال برای زندانیان و افزایش فعالیت در کارگاه‌ها و واحد‌های صنعتی شهرها بود. همچنین، با ارسال زندانیان بیشتر به کارگاه‌های زندان، تصویب و حمایت از این تدابیر را اعلام کرد.ایجاد اشتغال برای زندانیان مراغه با افتتاح کارگاه های جعبه و چسب سازی

در پایان، مدیر کل زندان‌های استان و دادستان مراغه به بازدید از روند ساخت کارگاه‌های جدید در مجتمع زندانی مراغه پرداختند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *