پایگاه خبری هامپوئیل
0

داوری دربی تهران به حاشیه کشیده شد

داوری دربی تهران به حاشیه کشیده شد
بازدید 6

وحید کاظمی برای بیست و پنجمین بار در لیگ برتر، قرار است برای سرخابی‌ها قضاوت کند. به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، در کمتر از 6 ساعت، تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین دربی‌های چند سال اخیر به مصاف هم می‌روند. برنده این دیدار می‌تواند گام مهمی برای رسیدن به قهرمانی بردارد و تیم رقیب با شکست، وارد حواشی پس از دربی شود.

قضاوت این دیدار در شرایطی به وحید کاظمی سپرده شده که او برای بیست و پنجمین بار دیدارهای دو تیم را سوت می‌زند. او در 12 مسابقه برای استقلال و در 12 دیدار نیز برای پرسپولیس قضاوت کرده است، و در هر دو تیم طعم تلخ شکست را آن هم بیش از یکبار چشیده‌اند.

در 12 مسابقه که او در لیگ برتر برای آبی‌پوشان سوت زده، استقلال توانست برابر تیم‌های شهرخودرو، نفت تهران، پیکان، ذوب‌آهن و تراکتور به پیروزی برسد. آبی‌ها همچنین مقابل استقلال خوزستان، ماشین‌سازی، شهرخودرو و آلومینیوم متوقف شدند و برابر ماشین‌سازی، سپاهان و تراکتور نیز با قضاوت کاظمی شکست خوردند.

در دیدارهایی که وی برای پرسپولیس سوت زده، سرخ‌ها موفق شدند مقابل سپاهان، ذوب‌آهن، صنعت نفت، تراکتور، شاهین بوشهر و تراکتور به 6 پیروزی دست پیدا کنند. آنها با قضاوت‌های کاظمی برابر سپاهان و آلومینیوم نیز مغلوب شدند و مقابل تیم‌های استقلال خوزستان، فولاد، ملوان و مس رفسنجان با نتیجه تساوی متوقف شدند.

به طور کلی، در 12 دیداری که کاظمی برای استقلال قضاوت کرده، این تیم صاحب 5 پیروزی شده، در 4 مسابقه شکست خورده و 3 بازی نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. همچنین در 12 دیداری که او داور بازی‌های پرسپولیس بوده، سرخ‌ها در 6 بازی برنده شده اند، در 2 مسابقه مغلوب شده اند و 4 بازی نیز با نتیجه مساوی همراه شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *