پایگاه خبری هامپوئیل
0

آخرین اخبار از شکایت اسطوره استقلال از باشگاه آلومینیوم.

آخرین اخبار از شکایت اسطوره استقلال از باشگاه آلومینیوم.
بازدید 20

سید مهدی رحمتی، اسطوره استقلال با ارسال یک نامه به اف ای سی از باشگاه آلومینیوم شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، در زمانی که یازدهم فروردین‌ماه (شنبه این هفته) آخرین مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تسویه حساب بدهی‌های قطعی تا ژانویه یا تعیین تکلیف آنها اعلام شده بود تا مشکلی در راستای صدور مجوز حرفه‌ای آنها به وجود نیاید، سید مهدی رحمتی شکایتی جدید از طرف باشگاه آلومینیوم اراک دارد.

رحمتی، که حدود یک سال و نیم روی نیمکت آلومینیوم اراک نشسته بود، در پایان فصل گذشته و پس از پایان همکاری با این باشگاه، تصمیم به شکایت برای دریافت مطالبات خود کرد. او ابتدا از کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال یک میلیارد تومان دریافت کرد، اما این میزان پس از آن به ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

با اشاره به قراردادش با آلومینیوم، رحمتی از این باشگاه یک میلیارد تومان مطالبه کرده بود، اما وجود یک آپشن جنجالی در قرارداد باعث شد که او شکایتی با مبلغ ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به کمیته وضعیت کند که تاکنون تایید نشده است. به هر حال، رحمتی هم‌اکنون علاوه بر اعتراض به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، چهار روز قبل با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است که باشگاه آلومینیوم اراک مطالبات او را پرداخت نکرده است و این نامه روز جمعه به دست باشگاه رسیده است.

باشگاه آلومینیوم اراک در پاسخ به این ادعاها، توضیحاتی را ارائه داده و اعتراض خود را به ای‌اف‌سی و دادگاه حکمیت ورزش ارائه کرده است تا مشکلی در راستای صدور مجوز حرفه‌ای برای آنها به وجود نیاید. ضمن اینکه این باشگاه پرونده والنتینو یوئل، بازیکن خارجی فصل قبل خود را که شکایت وی در فیفا ثبت شده و پنجره این تیم را بسته به دادگاه حکمیت ورزش برده است، نیز در دستور کار قرار داده است تا از مبلغ حکم قطعی صادر شده کم کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *