پایگاه خبری هامپوئیل
0

پیش‌بینی ترکیب پرسپولیس برای جدال با آلومینیوم!

پیش‌بینی ترکیب پرسپولیس برای جدال با آلومینیوم!
بازدید 10

 تیم فوتبال پرسپولیس اولین حضور خود در لیگ برتر را با حضور اوسمار ویه را به عنوان سرمربی تجربه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، اوسمار ویه به چاره‌ای جز بهره‌گیری کامل از تفکرات سرمربی پیشین پرسپولیس برای تشکیل ترکیب تیم در مقابل آلومینیوم اراک دست پیدا نکرده است.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای اولین بار با حضور اوسمار ویه به عنوان سرمربی در لیگ برتر به میدان خواهد رفت. سرخپوشان پایتخت، که عصر امروز به عنوان میهمان آلومینیوم اراک حضور دارند، با جدایی یحیی گل‌محمدی در نیمه‌ی فصل و اصرار بازیکنان برای حضور ویه به عنوان سرمربی، روبرو هستند.

ویه به منظور اصلاح نقاط ضعف تیم، تصمیم به تغییرات در لیست بازیکنان پرسپولیس گرفته است، به طوری که بازیکنانی چون عبدالکریم حسن، اوستون ارونوف، عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی جای بازیکنان جدا شده نظیر میلاد سرلک، محمد عمری و باهویی را به خود اختصاص داده‌اند.

با این حال، به دلیل محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس از سوی فیفا، پنجره نقل و انتقالات در زمستان بسته شده است و به همین دلیل، خریدهای جدید نتوانسته‌اند در این بازی حضور داشته باشند.

سرمربی جدید پرسپولیس، که پیشتر به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی فعالیت می‌کرد، دسترسی به چاره‌ای جز بهره‌گیری از تاکتیک‌های سابق بازیکنانش ندارد.

به همین دلیل، احتمالاً پرسپولیس در این بازی با ترکیب زیر به مصاف آلومینیوم اراک خواهد رفت:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، سعید صادقی و شهاب زاهدی.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر