پایگاه خبری هامپوئیل
0

آخرین اخبار از خداحافظی وریا غفوری: کاپیتان استقلال چه تصمیمی می‌گیرد؟

شایعه خداحافظی کاپیتان تیم استقلال از تیم ملی کاملاً تکذیب شده است و گفته می‌شود که سید حسین حسینی هیچ قصدی برای ترک تیم ملی ندارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، در ظهر روز گذشته و همزمان با بازگشت سید حسین حسینی به تمرینات تیم استقلال برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر، شایعه‌ای پررنگ مطرح شد که او از تیم ملی خداحافظی کرده و دیگر تمایلی به حضور در اردوهای بعدی ندارد. اما یکی از اعضای باشگاه استقلال با تکذیب قاطع این شایعه به خبرنگار ورزشی اعلام کرد: حسین حسینی به تازگی به ترکیب استقلال بازگشته و برای خودش برنامه‌های مهمی در پیش است. او افزود: "ما باید به صدرنشینی خود در لیگ برتر ادامه دهیم و قطعاً در جام حذفی هم به دنبال قهرمانی هستیم. بنابراین، چنین شایعاتی تنها به تمرکز بازیکنان و کاپیتان تیم آسیب می‌زند. سید حسین هیچ گونه اظهاراتی درباره خداحافظی از تیم ملی نداشته و این شایعه که در فضای مجازی گسترده شده است، اصلاً صحت ندارد." او توضیح داد: "اگر او تمایل به ترک تیم ملی داشته باشد، بلافاصله پس از بازی با قطر این موضوع را اعلام می‌کرد، اما به هیچ‌وجه چنین حرفی نزدیک نشده است. حسینی می‌تواند همچنان در تیم ملی باشد و حتی به جام جهانی ۲۰۲۶ حضور داشته باشد، بنابراین در حال حاضر، هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای ترک تیم ملی وجود ندارد، زیرا او در اوج کاری خود است."
بازدید 7

شایعه خداحافظی کاپیتان تیم استقلال از تیم ملی کاملاً تکذیب شده است و گفته می‌شود که سید حسین حسینی هیچ قصدی برای ترک تیم ملی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی هامپوئیل، در ظهر روز گذشته و همزمان با بازگشت سید حسین حسینی به تمرینات تیم استقلال برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر، شایعه‌ای پررنگ مطرح شد که او از تیم ملی خداحافظی کرده و دیگر تمایلی به حضور در اردوهای بعدی ندارد. اما یکی از اعضای باشگاه استقلال با تکذیب قاطع این شایعه به خبرنگار ورزشی اعلام کرد: حسین حسینی به تازگی به ترکیب استقلال بازگشته و برای خودش برنامه‌های مهمی در پیش است.

او افزود: “ما باید به صدرنشینی خود در لیگ برتر ادامه دهیم و قطعاً در جام حذفی هم به دنبال قهرمانی هستیم. بنابراین، چنین شایعاتی تنها به تمرکز بازیکنان و کاپیتان تیم آسیب می‌زند. سید حسین هیچ گونه اظهاراتی درباره خداحافظی از تیم ملی نداشته و این شایعه که در فضای مجازی گسترده شده است، اصلاً صحت ندارد.”

او توضیح داد: “اگر او تمایل به ترک تیم ملی داشته باشد، بلافاصله پس از بازی با قطر این موضوع را اعلام می‌کرد، اما به هیچ‌وجه چنین حرفی نزدیک نشده است. حسینی می‌تواند همچنان در تیم ملی باشد و حتی به جام جهانی ۲۰۲۶ حضور داشته باشد، بنابراین در حال حاضر، هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای ترک تیم ملی وجود ندارد، زیرا او در اوج کاری خود است.”

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر